IV edycja "Piekielnej kuchni" od 8 września w Polsacie
29/08/2015Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Czwarta edycja "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"; będzie jeszcze bardziej gwiazdorska pod każdym względem, a dziesięć pełnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji odcinków będzie można oglądać już od 8 września w Polsacie. Nowymi sous chefami zostali Sebastian Olma i Marcin Przybysz, znani z programu "Top Chef".

W programie weĹşmie udział 14 osób. Naprzeciw siebie staną pasjonaci gotowania i amatorzy mocnych wrażeń, zawodowcy i adepci sztuki kulinarnej, którzy nie będą oszczędzać się w boju o finał, by na długo pozostać w pamięci fanów "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Przed nimi mordercza praca w najbardziej piekielnej kuchni w Polsce, a w ostrej rywalizacji konkurujących zawodników wesprą gwiazdy z pierwszych stron gazet. Na najlepszego uczestnika będzie czekała nagroda - 100 tysięcy złotych i praca w Atelier Amaro.

W nowej edycji szef stanie się jeszcze bardziej wymagający i stanowczy. Nie będzie miejsca na niesubordynację, a zawodnicy będą musieli szybko ujawnić swój kulinarny talent. Na najlepszych czekają nagrody, jakich dotąd nie było, m.in.: koncert Edyty Górniak na dachu wieżowca, rajd z mistrzynią świata w drifcie, impreza w iście góralskim stylu czy nietypowe szybowanie. Natomiast przegrani zmierzą się m.in. ze 100-letnimi jajami, kiszonymi śledziami oraz najbardziej śmierdzącym owocem świata - durianem.

Jesienią w restauracji "Hell's Kitchen", pojawi się także nowe, gwiazdorskie menu sygnowane nazwiskiem szefa kuchni Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką "Czerwonego przewodnika" Michelin oraz czterema czapkami i tytułem Szefa Roku, przyznawanymi przez informator "Gault&Millau".

Program dla Telewizji Polsat przygotowuje Jake Vision. Emisja od 8 września, we wtorki o 20:05.
Tagi: #polsat #hells kitchen #piekielna kuchnia #wojciech modest amaro #sebastian olma #marcin przybysz 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy