15. sezon serialu "Malanowski i partnerzy" od września w Polsacie

MN 16/08/2015
Polsat
 W nowej, piętnastej serii serialu Telewizji Polsat rMalanowski i partnerzyr1; do Bronisława Malanowskiego zgłosi się m.in. kobieta, której męża skatowano do nieprzytomności. Detektywi będą musieli zmierzyć się także ze sprawą sprzed lat. Czy mężczyzna który spędził w więzieniu 15 lat za zabójstwo swojej żony tak naprawdę jest niewinny?

Pomocy Malanowskiego i jego zespołu potrzebować będzie również zatroskany ojciec, którego córka zakocha się w ekscentrycznym rgurur1;. W najnowszych odcinkach w śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdą się też sami detektywi. Bronek otrzyma wiadomość o śmierci Tomka. Detektywi będę musieli zidentyfikować zwłoki. Czy ofiarą okaże się Tomek?

W rolę szefa biura wciela się Bronisław Cieślak, znany z brawurowej roli porucznika Borewicza w serialu r07 zgłoś sięr1;. Towarzyszą mu: Anna Lucińska (aktorka, która studiowała w najsławniejszych szkołach Hollywood), Marek Krupski (absolwent AWF i szkoły oficerskiej, ze stażem pracy w policji kryminalnej) oraz aktorzy Magdalena Rembacz jako Magda Dębska i Tomasz Mandes r11; Tomek Orlik. W rolach epizodycznych występują amatorzy. Producentem jest Constantin Entertainment. Nowe odcinki od 7 września od poniedziałku do piątku o 16:30 w Polsacie.


Bronisław Cieślak
foto: Polsat
 

Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 16-08-2015 19:33
    Ciekawe czy znowu 40 odcinków i od listopada powtórki?
  • 2335
    #2 Matt_IS dnia 16-08-2015 20:26
    Oby nie ostatni.. icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.