Jesienią "Nasz nowy dom" w połowie nie z woj. mazowieckiego

MN 08/08/2015
Nasz nowy dom
 Najnowsza, jesienna edycja rNaszego nowego domur1; będzie składać się z dwunastu odcinków, w których ekipa pomoże kolejnym dwunastu rodzinom w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Co ważne, w tym sezonie prawie połowa z wyremontowanych domów pochodzić będzie nie z województwa mazowieckiego, a w ekipie pojawi się nowa osoba.

W jesiennych odcinkach ekipa rNaszego nowego domur1; wyruszy na wschód, aż pod białoruską granicę. Prawie połowa z wyremontowanych domów pochodzić będzie spoza województwa mazowieckiego. Katarzyna Dowbor pospieszy z pomocą najbardziej potrzebującym, m.in. w Hołowczycach, Świdrach czy Kryńsku. W programie obok dobrze już znanej architekt Martyny Kupczyk pojawi się Maciej Pertkiewicz, specjalizujący się w aranżacjach wnętrz. Za realizację wszystkich zadań będzie odpowiadał Artur Witkowski i jego ekipa, bez których remont w tak krótkim czasie nie miałby szans powodzenia.

Nowy sezon programu rNasz nowy domr1; już od września w Polsacie.


Martyna Kupczyk
foto: Polsat
 

Komentarze

 • 3937
  #1 Felippe dnia 08-08-2015 11:45
  Mogliby jeszcze znaleĹşć architekta krajobrazu.
 • 1831
  #2 Staszek dnia 08-08-2015 14:31
  @Felippe
  popieram pomysł.

  Dodanie nowej osoby do ekipy na pewno wyjdzie na plus. Liczę też na świąteczny odcinek, jak w ubiegłym roku.
 • 2214
  #3 mateush dnia 11-08-2015 13:44
  Może z dwa, trzy odcinki widziałem, co nie umniejsza faktu, że program, ludzie tam odwalają tam kawał dobrej roboty. I naprawdę pomagają. Dlatego jak dla mnie Polsat może robić edycję po edycji.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.