Start I ligi piłkarskiej w kanałach sportowych Polsatu

PC 31/07/2015
Kanały Polsat Sport
 Już od soboty, 1 sierpnia na anteny sportowe Polsatu trafią rozgrywki I ligi. I liga piłkarska to dynamicznie rozwijające się rozgrywki, w których najlepsi dostają przepustkę do Ekstraklasy. Rywalizacja w I lidze jest zazwyczaj zacięta i to zarówno wśród zespołów walczących o awans, jak i tych grających o utrzymanie.

Zespoły rozpoczną rozgrywki 1-2 sierpnia, a zakończą 4-5 czerwca 2016. Jesienią rozegrają 19 z 34 kolejek. Według terminarza PZPN 19. kolejka odbędzie się 28-29 listopada. Wiosną rozgrywki zostaną wznowione 5-6 marca.

Kibice będą mogli oglądać rywalizację drużyn w najwyższym standardzie transmisji - HD, z najlepszymi komentatorami, studiem i opiniami ekspertów. Kanały sportowe Telewizji Polsat (Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News) pokażą 2 mecze na żywo w każdej kolejce spotkań, oraz w poniedziałek Magazyn I Ligii, podsumowujący wydarzenia danej kolejki (skróty wszystkich spotkań). Pierwszy Magazyn I Ligii zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 sierpnia o godz. 21.00 w Polsat Sport News.

W sobotę 1 sierpnia o godzinie 18.00 Polsat Sport pokaże mecz Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz. Spotkanie komentować będą Mateusz Borek, ekspert Polsatu Sport i Wojciech Kowalczyk - były reprezentant Polski. Przedmeczowe studio od godziny 17.00 poprowadzi Bożydar Iwanow, a gościć będzie Edwarda Klejndinsta (dyrektora sportowego Arki) oraz Łukasza Skrzyńskiego (dyrektora sportowego Zawiszy).

W niedzielę, o godzinie 17.40 kibice zobaczą spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Wisłą Płock, który komentować będą Marcin Feddek i Andrzej Iwan (były reprezentant Polski, po latach powracający do grona ekspertów Polsatu Sport.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 01-08-2015 20:00
    Szkoda, że tylko po dwa mecze na kolejkę, ale dobre i to icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.