"Disco pod gwiazdami" 14 oraz 15 sierpnia w Polsacie i Disco Polo Music

MN 17/07/2015
Polsat
 rDisco pod gwiazdamir1;, impreza, która od trzech lat gości w największych polskich amfiteatrach, takich jak Mragowo, czy Płock, w tym roku odbędzie się w dniach 14 i 15 sierpnia w Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze. Wystąpią największe polskie i zagraniczne gwiazdy pop i dance, m.in. Oceana, Fancy, No Mercy, Mirami, Stachursky, Tatiana Okupnik, Elena, Vox, Łzy i wielu innych.

Jak tłumaczy Krzysztof Świętek, przedstawiciel organizatorów, festiwal bije rekordy frekwencji w amfiteatrach oraz oglądalności na antenie telewizji Polsat, przyciąga rzesze nowych fanów i łączy pokolenia.

Piątek, 14 sierpnia, czyli pierwszy dzień Festiwalu rDisco pod gwiazdamir1;, zdominują występy zagranicznych gwiazd. Przed publicznością zgromadzoną w zielonogórskim Amfiteatrze wystąpią m.in.: Oceana, Fancy, No Mercy, Mirami, Danzel, Riu Corlos Ferreira. Na scenie pojawią się także Sonic, Defis, Bartek Wrona, Bolter i inni. Tego dnia będzie też można usłyszeć legendę polskiej muzyki rozrywkowej r11; Czerwone Gitary r11; w jubileuszowym występie z okazji 50-lecia działalności scenicznej.

Na festiwalowej scenie drugiego dnia wystąpią legendy polskiego disco i pop, a wśród nich: Stachursky, Tatiana Okupnik, Vox, Łzy. W tym dniu zagości także wyjątkowo zagraniczna gwiazda Elena, znana m.in z utworu Mamma Mia.

Festiwal rDisco pod Gwiazdamir1; z zielonogórskiego Amfiteatru transmitować będzie na żywo Telewizja Polsat r11; piątek i sobotę w Polsacie od godz. 20:00 oraz na antenie Disco Polo Music od godziny 22.30 Patronami Festiwalu rDisco pod Gwiazdamir1; są Miasto Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz onet.pl.
  

Komentarze

 • 1349
  #1 DamianCP dnia 17-07-2015 19:17
  No i to będzie impreza icon_smile tylko szkoda że akurat w ten weekend co u mnie w miejscowości także są imprezy
 • 2152
  #2 przemekp dnia 18-07-2015 08:45
  Patrząc na zespoły to ta impreza chyba nie za bardzo pasuje do Disco Polo Music, który skupia się raczej zdecydowanie głównie na disco polo icon_wink Ale widocznie skoro jest "disco" w nazwie imprezy to postanowili to wykorzystać, choć tej reszty, czyli "polo" to będzie niewiele icon_wink
 • 3937
  #3 Felippe dnia 18-07-2015 11:53
  Drugie dnia wystąpią jeszcze After Party, Classic i Power Play.
 • 2214
  #4 mateush dnia 05-08-2015 17:59
  Kobylnica okazała się sukcesem oglądalności. Disco pod gwiazdami pewnie gorsze nie będzie. Długi weekend, wakacje itd. Trochę nie moje klimaty ale fajnie, że Polsat mimo wakacji puszcza coś nowego.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.