Majowa oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Autor: PC 08/05/2015
VOD
 Maj zachwyca żywą, soczystą zielenią, a VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu wspaniałą ofertą przygotowaną z myślą o widzach, którzy cenią sobie dobre kino.

W bieżących propozycjach aż roi się od doskonałych polskich produkcji: rFotografr1;, rWkręceni 2r1;, rMiasto 44r1; czy rPani z przedszkolar1;, tytułów o tematyce muzycznej: rGet on Upr1;, rJimi Hendrix: Tak tworzy się geniuszr1;, rBilly Elliot the Musical Liver1;, a także filmów akcji: rKrwawy biznesr1;, r2047 r11; rok śmiercir1;.

Polska kinematografia

Thriller w reżyserii Waldemara Krzystka pt. rFotografr1; został okrzyknięty przez krytyków najlepszym filmem na festiwalu w Gdyni. Akcja w obrazie nabiera tempa z każdą minutą i trzyma w napięciu aż do zaskakującego finału, co potwierdza wygrana statuetka Złotego Lwa. Tytułowy fotograf jest seryjnym mordercą, a swój przydomek zawdzięcza kartonikom z numerami, które zostawia jako znak rozpoznawczy przy ciałach swoich ofiar. Milicjantka Natasza jest jedyną osobą, która przeżyła spotkanie z mordercą. Czy uda jej się ponownie rozpoznać mężczyznę? W rolach głównych wystąpili Tatyana Arntgolts, Alexandr Baluev, Agata Buzek, Tomasz Kot oraz Sonia Bohosiewicz.

rWkręceni 2r1; w reżyserii Piotra Wereśniaka, twórcy takich filmów jak rKilerr1;, rWkręcenir1; czy rOch, Karol 2r1;, to zakręcona komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Paweł Domagała, Małgorzata Socha, Bartosz Opania, Marta Ĺťmuda-Trzebiatowska, Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski, Filip Bobek, Leszek Lichota, Anna Mucha i r30; można by tak wymieniać bez końca. Tomek rSzyjar1; poznaje Klementynę, która składa mu propozycję nie do odrzucenia. Mężczyzna udaje się do Warszawy, gdzie rozpoczyna szaloną przygodę.

Dziesięć wygranych nagród, w tym cztery Orły oraz pięć Złotych Lwów, oraz sześć nominacji r11; rMiasto 44r1; w reżyserii Jana Komasy sprawia, że widz przenosi się do roku 1944, by zobaczyć okrutne realia okupacji. Po śmierci ojca Stefan pełni rolę głowy rodziny. Gdy spotyka Biedronkę, poznaje smak pierwszej, młodzieńczej miłości. Za sprawą zakochanej w nim skrycie przyjaciółki Kamy Stefan wstępuje w szeregi Armii Krajowej. Tam, ze współtowarzyszami broni dzieli każdą najzwyklejszą czynność i minutę życia.

Adam Woronowicz, Agata Kulesza, Karolina Gruszka, Krystyna Janda, Łukasz Similat oraz Marian Dziędziel wystąpili w komedii, jakiej nie było! rPani z przedszkolar1; w reżyserii twórcy rObsadyr1; r11; Marcina Kryształowicza, ukazuje codzienne życie znudzonej rodziny, w które niespodziewanie wkracza piękna przedszkolanka. Obraz zdobył 3 nominacje do nagrody Orzeł za: najlepszą główną rolę kobiecą (Agata Kulesza), najlepszą drugoplanową rolę męską (Adam Woronowicz) oraz najlepszą drugoplanową rolę kobiecą (Karolina Gruszka).

Z muzyką w sercu

rMr. Dynamiter1;, rOjciec chrzestny soulu, bluesa i funkyr1;, rNajciężej pracujący człowiek w show biznesier1; r11; James Brown. rGet on Upr1; przedstawia drogę na szczyt jednego z najbardziej wpływowych muzyków. Obraz zdobył Złotą Szpulę za najlepszy montaż muzyki w musicalu oraz aż sześć nominacji, w tym za najlepszą kompilacyjną ścieżkę muzyczną w formach wizualnych oraz dla najlepszego aktora r11; wcielającego się w główną rolę r11; Chadwicka Bosemana.

Zdobywca Oscara, nagrody Criticsr17; Choice, Independent Spirit oraz Czarnej Szpuli r11; John Ridley stworzył kolejne dzieło, które uchyla rąbka tajemnicy o życiu genialnego muzyka, pt. rJimi Hendrix: Tak tworzy się geniuszr1;. Dramat zdobył cztery nominacje, w tym dla najlepszego aktora AndrĂŠ Benjamina, za najlepszy scenariusz oraz muzykę, za którą odpowiedzialni byli Danny Bramson oraz Waddy Wachtel.

rBilly Elliot the Musical Liver1; opowiada historię chłopca wychowanego w rodzinie, w której wzorowy mężczyzna powinien być surowy i nie okazywać uczuć. Marzeniem Billyr17;ego natomiast jest taniec. Czy uda mu się zrealizować swój plan? Muzykę do filmu stworzył Elton John.

Śmiertelnie niebezpiecznie

Daryl Hannah, Michael Madsen, Danny Glover, Rutger Hauer oraz Stephen Baldwin przeniosą widza do roku 2047, w którym światem rządzi Centralna Konfederacja. Czy Ryan r11; odważny rebeliant r11; poradzi sobie z misją zebrania dowodów przeciwko władzy? r2047 r11; rok śmiercir1; trafi w gusta widzów lubiących thrillery utrzymane w klimacie Sci-Fi.

Deacon (Jean-Claude Van Damme), chcąc oddać nerkę umierającej siostrzenicy, udaje się do Chin. Dzień przed operacją poznaje piękną kobietę, z którą spędza noc w pokoju hotelowym. Kiedy się budzi, okazuje się, że leży w wannie wypełnionej kostkami lodu, a na plecach ma świeżą bliznę. Czy byłemu agentowi sił specjalnych uda się odzyskać swoją własność? rKrwawy biznesr1; obfituje w akcję oraz walkę na śmierć i życie.

Hity ostatnich miesięcy

W majowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: rPojedynek na pustynir1;, rZbliżeniar1;, rJak dogonić szczęścier1;, rNiezły Meksykr1;, rŚmiećr1;, rPod prądr1;, rOstatnia rolar1;, rKrocząc wśród cienir1;, rDiabelska plansza Ouijar1;, rJako w piekle, tak i na Ziemir1; oraz wielu innych.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg