Adam Kuklewicz odchodzi z "Interwencji". "Od jakiegoś czasu myślałem o zmianie"

MN 23/04/2015
Interwencja
 Adam Kuklewicz z końcem kwietnia kończy pracę w Telewizji Polsat. W rInterwencjir1; zastąpi go Marcin Łukasik, znany słuchaczom Muzo.fm. Jak tłumaczy nam Adam Kuklewicz, o zmianie w życiu zawodowym myślał już od jakiegoś czasu. Ostatnie wydarzenia tylko przyspieszyły jego decyzję o odejściu z programu.

Adam Kuklewicz dla tvpolsat.info:
Zdecydowałem się na odejście z programu. Od jakiegoś czasu myślałem o zmianie w życiu zawodowym, a ostatnie wydarzenia tylko przyspieszyły moją decyzję. Chcę zapamiętać pracę w rInterwencjir1; jako niezwykłą, sprawiającą mi ogromną satysfakcję zawodową i osobistą. 11 lat to kawał bardzo dobrej roboty całego zespołu rInterwencjir1;. Czuję się zaszczycony, że pozwolono mi przez te lata w rzeczywisty sposób pomagać widzom.

Adam Kuklewicz jest dziennikarzem, twórcą programów, reportaży i lektorem. Współpracę z Telewizją Polsat rozpoczął podczas wydarzenia r24 godziny r11; Rekordr1;, a następnie dołączył do ekipy rInterwencjir1;. Wcześniej pracował m.in. w Polskim Radiu (Lublin i Opole). Był autorem programów, reportaży, przygotowywał serwisy informacyjne i zarządzał newsroomem. Był współtwórcą i dyrektorem programowym, warszawskiego Radia 94, uznanego za debiut roku Media Trend 2002. W Polsacie przez 11 lat prowadził rInterwencjęr1;, a w Polsat News rInterwencję Extrar1; i program rInterwencja. Taka jest Polskar1;.


Adam Kuklewicz i Michał Bebło
foto: Polsat

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.