Doda muzycznym gościem "Tańca z gwiazdami". 10 lat programu w Polsce
16/04/2015Autor: MN
Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
W najbliższy piątek w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” wystąpi Doda. Wokalistka będzie gościem specjalnym odcinka. Doda w piątek zaśpiewa aż dwie piosenki: cover Cher „If I Could Turn Back Time” i swój singlowy przebój „Riotkę”. Warto dodać, że dzisiaj mija 10 lat od premiery „Tańca z gwiazdami” w Polsce.

TVN pokazał 13 edycji programu (od 2005 do 2011 roku). Z kolei Polsat emituje obecnie trzecią edycję (program gości na antenie stacji od 2014 roku). Łącznie jest to więc już szesnasta odsłona tego programu w Polsce. „Dancing with the stars” to największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Widowiskowe show, które w ciągu 11 lat od premiery zrealizowano w kilkudziesięciu krajach na 6 kontynentach, zostało wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces.


„Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”
foto: WBF/Polsat


„Dancing with the stars” może się poszczycić wieloma najważniejszymi nagrodami na rynku telewizyjnym. 11 nagród Emmy, dwie nagrody publiczności (People’s Choice Awards). Był aż 91 razy nominowany do wszystkich prestiżowych nagród telewizyjnych na świecie w najróżniejszych kategoriach: od najlepszego montażu, po scenografię, muzykę, osobowość telewizyjną czy choreografię.
Tagi: #taniec z gwiazdami #doda #dorota rabczewska #muzyka #taniec #polsat #tvn 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy wykupisz dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2?

Tak

Nie

Jeszcze nie wiem

Kalendarium

26 maja
• Start Polsat Music
26-28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy