Wielkie zmiany w "Hell's kitchen". Amaro ma nowych zastępców [wideo]
09/03/2015Autor: PC
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
 W nowej edycji rHellr17;s kitchen. Piekielna kuchniar1; w roli zastępców szefa Wojciecha Modesta Amaro zobaczymy uczestników poprzednich edycji. Kto zastąpi dotychczasowych sous chefów? Przez dwie edycje rPiekielnej kuchnir1; zastępcami szefa Amaro byli Dariusz KuĹşniak i Piotr Ślusarz. W trzeciej edycji kulinarnego show Polsatu ich miejsce zajmą Paulina Sawicka i Piotr Ogiński. Dlaczego szef Amaro zdecydował się na zmianę?

r11; "Specyfika, temperatura i emocje towarzyszące pracy w rHellr17;s kitchenr1; są trudne do opisania. Nowi sous chefowie na własnej skórze przekonali się czym jest praca w rPiekielnej kuchnir1;. Wiedzą, z jakimi wiąże się to emocjami, wymaganiami i poświęceniami. Uznałem, że ich doświadczenie pomoże uczestnikom zrozumieć, że gotowanie w programie to nie jest zabawa, a praca w prawdziwej kuchni. Obecność Pauliny i Piotra z pewnością pomoże uczestnikom zapanować nad emocjami. Będą mieli okazję spojrzeć w oczy osobom, które jeszcze nie dawno były na ich miejscu, ale dzięki pracowitości, determinacji i nauce zaszli bardzo daleko" r11; wyjaśnia swoją decyzję szef Wojciech Modest Amaro.

Paulinę Sawicką mogliśmy oglądać w pierwszej rHellr17;s kitchen. Piekielna kuchniar1;. Dała się poznać, jako osoba o stalowych nerwach i ogromnej wiedzy kulinarnej. Jako jedna z nielicznych była w stanie utrzymać zespół w ryzach. Potrafiła rządzić twardą ręką, ale dzięki temu jej drużyna niejednokrotnie ukończyła serwis. Jako sous chef Paulina zamierza m.in. dbać, aby dania serwowane przez uczestników były na najwyższym kulinarnym poziomie.

r11; "Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że jest to rola zaszczytna. Stanąć ramię w ramię ze swoim autorytetem, mieć wspólne cele i polegać na sobie, to prawdopodobnie sytuacja, o której marzy większość kucharzy na świecie. Podchodzę do tego bardzo odpowiedzialnie. Wiem, że moje doświadczenie zawodowe, jak i to, które wyniosłam z programu będzie dla nowych uczestników drogowskazem i pomocą. Jestem surowa, ale sprawiedliwa, wymagająca i rzeczowa. Taka też jest kuchnia szefa Amaro, więc uczestnicy będą musieli dostosować się do wyśrubowanych zasad" - mówi Paulina Sawicka.

Piotr Ogiński jest finalistą drugiej edycji rHellr17;s kitchen. Piekielna kuchniar1;. Przez dziesięć tygodni udowodnił, że jest waleczny i zna się na gotowaniu. Mimo, że nie wszyscy uczestnicy za nim przepadali nie raz pomógł swojej drużynie wyjść z opresji.

- "Po wycisku, jaki dostałem w rPiekielnej kuchnir1; nie sądziłem, że jeszcze kiedykolwiek tutaj zawitam. Wiem, że to nie będzie łatwe zadanie. Z jednej strony wiem, jak to być uczestnikiem programu i jak łatwo popełnia się błędy pod wpływem stresu, dlatego też będę wspierał uczestników i służył dobrą radą. Z drugiej strony muszę pilnować standardów szefa Amaro i dopilnować, żeby uczestnicy ich przestrzegali" r11; mówi o swojej nowej roli Piotr Ogiński.

Zadaniem nowych zastępców będzie wspieranie i mobilizowanie uczestników podczas pracy w kuchni. Paulina i Piotr będą także egzekwować kary. Jak poradzą sobie w sous chefów? Przekonamy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20.05 w Polsacie.

Trzecia polska edycja najsłynniejszego kulinarnego reality show na świecie r11; rHellr17;s kitchen. Piekielna kuchniar1; r11; w każdy wtorek od 10 marca, o godz. 20:05 w Polsacie.

Komentarze przez Facebooka

Komentarze
  • 3537
    #1 Liverpool802 dnia 09-03-2015 21:41
    A mi się wydaje że jednak duet KuĹşniak&Ślusasz byli by lepsi ale to ocenie jutro po programie icon_smile
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy