Polsat ujawnił uczestników trzeciej edycji "Piekielnej kuchni"
03/03/2015Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Polsat ujawnił listę uczestników trzeciej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. Wśród 14 śmiałków, którzy pojawią się w programie są, m.in. Justin Kirchner, brat Jessici Mercedes, Damian Hucik znany z pierwszej edycji „Masterchef” oraz Klaudia Chamarczuk, która wystąpiła w programie „Kuchenne rewolucje”.

Co ciekawe w nowej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” najstarszy uczestnik ma 29 lat, a najmłodszy 18. Tym samym jest to najmłodszy skład, jaki dotychczas pojawił się w kulinarnym show Polsatu. Przypomnijmy, że w tej edycji uczestnikom będą pomagać gwiazdy telewizji.

Drużyna czerwonych:
Aleksandra Czerniawska, 22 lata – Resko
Niedawno wróciła do Polski z Anglii, gdzie pracowała m.in. jako pomoc kuchenna i menedżerka restauracji w Londynie. Najbardziej lubi kuchnię włoską. Nie radzi sobie z przygotowywaniem dań z owoców morza. Najpewniej czuje się przyrządzając mięsa i ryby.

Anna Szkaradzińska, 26 lat – Gdynia
Gotuje amatorsko. Na co dzień pracuje w firmie doradztwa finansowego, a w weekendy jest selekcjonerką w klubie. Nie czuje się zbyt pewnie w przyrządzaniu sosów. Twierdzi, że najlepiej radzi sobie przygotowując dania główne.

Celina Statkiewicz, 27 lat – Malbork
Z wykształcenia prawniczka, a z zamiłowania kucharka. Kocha gotować dla swojej 5-letniej córeczki. Preferuje kuchnie tajską, włoską, chińską oraz polską. Jej popisowym daniem jest kurczak curry z chlebkiem naan.

Katarzyna Domańska, 20 lat – Katowice
Na co dzień pracuje w sklepie odzieżowym, ale gotowanie jest jej największą pasją. Ukończyła kurs kulinarny w akademii Kurta Schellera. Uwielbia włoską kuchnię.

Klaudia Chamarczuk, 23 lata – Złotów
Prowadzi rodzinną restaurację, w której gotuje. Jej popisowe dania to spaghetti carbonara z wędzonym boczkiem oraz stek wołowy w naleśniku z kwaśną śmietaną. Gotowania uczyła się od babci.

Marta Czernicka, 24 lata – Warszawa
Studiuje stosowane nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim, ale z zawodu jest kucharzem i cukiernikiem. W kuchni lubi eksperymentować z nietypowymi produktami. Brała udział w wielu kursach kulinarnych w Europie.

Sandra Rutkowska, 22 lata – Katowice
Prawdziwa „dziołcha” ze Śląska, która nie ma doświadczenia w gotowaniu. Pracuje dorywczo i uczy się wieczorowo.


Uczestnicy trzeciej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”
foto: Polsat


Drużyna niebieskich:
Daniel Hucik, 25 lat – Gdańsk
Miłość do gotowania zaszczepiła w nim mama, od której już od najmłodszych lat uczył się sztuki kulinarnej. Uwielbia kuchnię staropolską.

Justin Kirchner, 18 lat – Poznań
Najmłodszy uczestnik trzeciej edycji. Pracował m.in. jako pomoc kuchenna i kelner. Podczas gotowania przykłada ogromną wagę do detali. Za wszelką cenę stara się udowodnić pozostałym uczestnikom, że mimo młodego wieku jest dobrym kucharzem.

Marcin Herman, 28 lat – Poznań
Z wykształcenia jest kucharzem. W gastronomii pracuje od 12 lat. Uwielbia kuchnie polską, azjatycką i włoską. Niezwykle opanowany, pracowity i pewny siebie.

Roland Knittel, 22 lata – Opole
Gotuje od 13. roku życia. Wszystko dzięki mamie, która z zawodu jest kucharką. Kuchnia francuska jest jego ulubioną.

Dominik Gralewicz, 19 lat – Ustka
Pracując w kuchni czuje się jak ryba w wodzie. Pomaga też swojemu ojcu rybakowi podczas połowów. Uwielbia dania kuchni polskiej i azjatyckiej. Były pracownik restauracji, której właścicielką jest finalistka drugiej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” Paulina Kantak.

Sebastian Miechowicz, 21 lat – Witkowo
Z wykształcenia technik żywienia, ale dotychczas nie miał okazji pracować w prawdziwej kuchni. Uważa, że jego mocnymi stronami w sztuce kulinarnej są wyczucie smaku i umiejętność dobierania składników.

Sebastian „Szromu” Schrom, 29 lat – Oświęcim
W gastronomii pracuje od ośmiu lat, a od sześciu jest szefem kuchni. Z wykształcenia jest technikiem żywienia i gospodarstwa domowego. Autor bloga kulinarnego i zwycięzca ogólnopolskiego konkursu „Smak Pstrąga 2012” w Pieninach.

Uczestnicy walczą o 100 tysięcy złotych i pracę w restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro. Trzecią edycję będzie można oglądać od wtorku, 10 marca, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy