Wiosenne nowości Szóstki

PC 26/02/2015
Szóstka
 Wśród propozycji Szóstki na wiosnę znajdą się nowe programy, premierowe cykle dokumentalne, znakomite seriale i atrakcyjne pozycje filmowe. Od poniedziałku do piątku od godz. 16.15 widzowie będą mogli oglądać dwa nowe programy: rWojny parkingower1; i rCustomy Dannyr17;egor1;.

Pierwszy z nich pokazuje pracę filadelfijskiej straży miejskiej i najbardziej zdumiewające, kuriozalne i zabawne przypadki, z jakimi na co dzień mają do czynienia strażnicy. Z kolei rCustomy Dannyr17;egor1; to program, którego bohater - legendarny koneser klasycznych samochodów i motocykli z Las Vegas, Danny Koker - tuninguje stare auta, zamieniając je w motoryzacyjne cacka.


rCustom Danny'egor1;
foto: Szóstka


W środę 4 marca o 21.30 na antenie stacji zadebiutuje serial dokumentalny rJak zmieniliśmy światr1; poświęcony pięciu wynalazkom, bez których trudno wyobrazić sobie współczesną cywilizację. Również w środy, o 22:30, emitowany będzie cykl rWielcy ludzie wielkich wojenr1;, opowiadający o największych konfliktach zbrojnych XX wieku i postaciach, jakie odegrały w nich pierwszoplanowe role.

Tej wiosny widzowie Szóstki zobaczą także kolejne sezony takich serialowych hitów jak rBreaking Badr1; (emisja w soboty o 23:30), rCSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorkur1; (wtorki i czwartki o 21:30) czy rCSI: Kryminalne zagadki Miamir1; (niedziele, 21:30).

Wiosną w Szóstce nie zabraknie atrakcji filmowych. W marcu będzie można zobaczyć m.in. takie hity jak rUcieczka gangsterar1;, rSzeptyr1;, rHirokinr1;, rSyrenyr1; czy słynna rKaliforniar1; i kultowy horror rOmenr1;.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.