Wiosenna ramówka Polsatu oraz TVP przedpremierowo w IPLI
24/02/2015Autor: PC
Ipla
 Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA będą mogli przedpremierowo obejrzeć najnowsze sezony seriali Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej, m.in.: rPrzyjaciółkir1;, rŚwiat według Kiepskichr1;, rRanczor1;, rO mnie się nie martwr1;, rRodzinka.plr1;, rKrew z krwi 2r1;.

W wiosennej ramówce IPLI znajdą się również cieszące się dużą sympatią widzów programy Polsatu: rDancing with the Stars. Taniec z gwiazdamir1;, rTwoja twarz brzmi znajomor1;, rTop Chefr1;, rHellr17;s Kitchen r11; Piekielna kuchniar1;, rMust be the Music. Tylko muzykar1;. Nie zabraknie także świeżych propozycji jak rCelebrity Splash!r1;, rSłoikir1;, rStrażacyr1; czy rSłużby specjalner1;, a także materiałów dostępnych wyłącznie w IPLI, które przeniosą widza za kulisy produkcji.

Seriale Telewizji Polsat i Telewizji Polskiej

W ostatnim tygodniu lutego w IPLI pojawią się pierwsze, przedpremierowe odcinki seriali z wiosennej ramówki Telewizji Polsat, takie jak rPrzyjaciółkir1;, rŚwiat według Kiepskichr1;, rPielęgniarkir1;, rTrudne sprawyr1;, rDzień, w którym zmieniło się moje życier1;, rMalanowski i Partnerzyr1;, rDlaczego ja?r1;, rZdradyr1; oraz nowa propozycja stacji pt. Słoikir1; r11; paradokument ukazujący perypetie młodych ludzi, którzy rozpoczęli życie w Warszawie. Materiały Polsatu udostępniane będą bez żadnych opłat.

W serwisie znajdą się także seriale Telewizji Polskiej. Premierowe odcinki tytułów takich jak: rKlanr1;, rRanczor1;, rOjciec Mateuszr1;, rM jak Miłośćr1;, rO mnie się nie martwr1;, rRodzinka.plr1;, rSłużby specjalner1; czy rBarwy szczęściar1; dostępne będą w pakiecie IPLA PREMIERY w cenie 9,90 zł/mies. Po emisji w telewizji materiał będzie można obejrzeć bezpłatnie.Rozrywka z Telewizją Polsat

Wraz z początkiem marca na antenę Polsatu powrócą również kolejne sezony popularnych programów rozrywkowych. W rDancing with the Stars. Taniec z gwiazdamir1;, rMust be the Music. Tylko muzykar1; i rTwoja twarz brzmi znajomor1; uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności taneczno-wokalne, zaś w rTop Chefr1; i rHell's Kitchen r11; Piekielna kuchniar1; r11; kulinarne. Zupełnie nową propozycją będzie nadawane na żywo show pt. rCelebrity Splash!r1;, w którym znane i lubiane postacie będą ze sobą rywalizowały, oddając skoki do wody. W IPLI większość audycji będzie udostępniana równolegle z transmisją telewizyjną, by następnie trafić do zbioru nieodpłatnych materiałów dostępnych na życzenie.

Autorskie programy IPLI

Specjalnie dla swoich widzów największa telewizja internetowa IPLA przygotowała wyjątkowe, autorskie i dostępne wyłącznie w serwisie materiały zza kulis. W programach pt. rKuchenni Grzesznicyr1;, rTop Chef na deserr1;, rDruga Twarzr1;, a także kulisach rTańca z Gwiazdamir1; i rCelebrity Splash!r1; pojawią się rozmowy z uczestnikami, jurorami oraz osobami związanymi z poszczególnymi produkcjami. W kulisach seriali rPierwsza miłośćr1; oraz rPrzyjaciółkir1; widzowie obejrzą wywiady ze swoimi ulubionymi aktorami. Fanów sportu i zdrowego trybu życia zainteresuje rNAJzr1; ukazujący różne oblicza najlepszych, najciekawszych i najbardziej oryginalnych sportowców oraz rWolska trenujer1;, w którym Katarzyna Wolska podejmując wyzwania, będzie przekraczała granice i pokonywała swoje słabości. Propozycje te IPLA udostępni bezpłatnie.

Programy z wiosennej ramówki Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej widzowie mogą oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacjach IPLA na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, a także na dekoderach Cyfrowego Polsatu i w SmartTV.
Komentarze przez Facebooka
 
Komentarze
  • 1349
    #1 DamianCP dnia 24-02-2015 17:29
    I znów zacznie mi się sezon na oglądanie wszystkiego w Ipli bo w TV to mało co oglądam icon_wink Tyko pakiecik IPLA EXTRA trzeba wykupić by z reklamami się nie męczyć icon_cool
  • 3937
    #2 Felippe dnia 24-02-2015 20:24
    "Służby specjalne" powinny być już dostępne na ipli, skoro premiera 1 marca. A co ze "Strażakami"?
Dodaj komentarz
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
icon_green_sw
icon_smile_sw
icon_lol_sw
icon_twisted_sw
icon_redface_sw
icon_cry_sw
icon_wink_sw
icon_confused_sw
icon_surprised_sw
icon_razz_sw
icon_biggrin_sw
icon_evil_sw
icon_cool_sw
icon_idea_sw
icon_question_sw
icon_exclaim_sw
icon_arrow_sw
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cyfrowy Polsat
Kategorie
Kanały ogólnotematyczne
Kategorie
Kanały tematyczne
Kategorie
Programy i seriale
Kategorie
Plus
Kategorie
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Zwycięzcy plebiscytu tvpolsat.awards

Wyniki plebiscytu

Ankieta

Jak oceniasz zakup przez Polsat kanałów grupy ZPR Media?

Dobrze

Źle

Trudno powiedzieć

Partnerzy