"Pierwsza miłość": Igor niszczy rodzinę Wekslerów

PC 19/02/2015
Pierwsza miłość
 W najbliższych odcinkach serialu rPierwsza miłośćr1;, który można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie, Igor zaplanuje jak najszybciej opuścić więzienie. Metody działania Kaczmarczyka będą pozbawione jakichkolwiek zasad i uderzą mocno w całą rodzinę Wekslerów.

Mimo początkowego wahania (Sabina wyszła mocno poraniona z małżeństwa z Igorem), kiedy Natan prosi ją o rękę, mówi rtakr1;. Jest tylko jeden, dosyć duży problem, stojący na drodze do ich szczęścia r11; Igor i brak formalnego rozwodu Sabiny z nim. Karol odwiedza Kaczmarczyka w więzieniu. Jego przyjście tylko jeszcze bardziej rozjuszyło Igora. Tak samo jak wizyta Natana, który ostrzega go, żeby zostawił Sabinę w spokoju i jak najszybciej usunął się z ich życia, które chcą spędzić razem. Igor nic sobie nie robi ze słów Natana i śmieje mu się prosto w twarz r11; nie zamierza przecież zabawić długo w więzieniu. Jego plan zakłada, że przy pomocy prokuratora Lisnera wyjdzie szybko na wolność.


Natan i Igor z serialu rPierwsza miłośćr1;
foto: ATM Grupa


Karol zabiera się z radością do przygotowań do ślubu córki. Niestety, po przepychankach z Igorem temat zostaje odłożony na póĹşniej. Kaczmarczyk po raz kolejny staje przed sądem. Rodzina Wekslerów jest przekonana, że Igor wraz z adwokatem przygotowali jakąś rbombęr1;. Nie mylą się. Świadek w sprawie r11; Marzena Zuber zeznaje, że Agata popełniła samobójstwo. Tym samym Kaczmarczyk zostaje oczyszczony z zarzutów o morderstwo.

Do złożenia zeznań zostaje wezwany również Natan. Na światło dzienne zostaje wyciągnięty fakt, jakoby Wekslerówna zdradziła Igora z doktorem Wójcikiem. Sabina jest załamana, bo wszystko wskazuje na to, że nigdy nie uda jej się uwolnić od Igora.

Strażnik więzienny przynosi Kaczmarczykowi nietypową przesyłkę. Weksler jest przekonany, że chłopak szykuje się do ucieczki. Jest zdesperowany i zdecydowany podjąć wszelkie kroki, żeby Igor nigdy nie wyszedł na wolnośćr30; Prokurator ostrzega Karola, żeby odpuścił Kaczmarczykowi i informuje go, że jeśli więĹşniowi coś się stanie, to Weksler będzie pierwszym podejrzanym.

rPierwsza miłośćr1;: od poniedziałku do piątku o 18:00 w Polsacie.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.