Wiosna 2015 w Polsacie. Dwie nowości i sprawdzone propozycje

MN 18/02/2015
Polsat
 Telewizja Polsat oficjalnie przedstawiła swoje wiosenne propozycje programowe. Nowościami będą show rCelebrity Splash!r1; i serial paradokumentalny rSłoikir1;. Stacja będzie też kontynuować znane oraz lubiane przez widzów programy i seriale, m.in. rDancing with the stars. Taniec z gwiazdamir1;, rHellr17;s kitchen. Piekielna kuchniar1; i rPrzyjaciółkir1;.

ROZRYWKA:
rCelebrity Splash!r1; (nowość) r11; 7 marca (sobota) godzina 20:00 (przeczytaj więcej na temat tego programu)

rDancing with the stars. Taniec z gwiazdamir1; r11; 6 marca (piątek) godzina 20:00 (przeczytaj więcej na temat tego programu)

rTwoja twarz brzmi znajomor1; r11; 7 marca (sobota) ok. godziny 22:00 (przeczytaj więcej na temat tego programu)

rHellr17;s kitchen. Piekielna kuchniar1; r11; 10 marca (wtorek) godzina 20:05 (przeczytaj więcej na temat tego programu)

rTop Chefr1; r11; 4 marca (środa) godzina 20:40 (przeczytaj więcej na temat tego programu)

rTylko muzyka. Must be the musicr1; r11; 15 marca (niedziela) godzina 20:05
Przed nami 9. edycja rTylko muzyka. Must be the musicr1;. rTylko muzykar1; to wybuchowa muzyczna mieszanka stylów, wokalistów, instrumentalistów, beatboxerów, zespoły rockowe, hip hopowe i ludowe, ale także ci, którzy w swojej muzyce stawiają na wyszukaną oryginalność. Oceniać ich będą dobrze znani z poprzednich edycji specjaliści, dla których liczy się przede wszystkim r11; tylko muzyka. Władze w jurorskim składzie będzie pełniła Kora r11; prawdziwa liderka w życiu i na scenie, niepokorna, nietuzinkowa i zawsze emocjonalna. Nauczycielka gwiazd, autorytet w dziedzinie emisji głosu i kształcenia słuchu Elżbieta Zapendowska jak nikt inny rozpozna szczerość i autentyczność na scenie. Adam Sztaba doskonały dyrygent, muzyk i aranżer z łatwością oceni stopień trudności utworów i wskaże błędy, a Piotr Rogucki wokalista i lider Comy, ponownie będzie zachwycał się najbardziej oryginalnymi występami z wdziękiem wprowadzając jurorów w stan kontrolowanego osłupienia. Program poprowadzi sprawdzony duet Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. rTylko muzykar1; była najchętniej oglądanym show muzycznym jesieni 2014. Średnia oglądalność 10 odcinków ostatniego sezonu wyniosła blisko 2,5 mln widzów. Program dla Telewizji Polsat produkuje Jake Vision.

rNasz nowy domr1; r11; 1 marca (niedziela) godzina 17:45.
W pierwszych odcinkach premierowej serii ekipa odwiedzi m.in. Ludwików, Boże, Dąbrówkę i Legionowo. rNasz nowy domr1; niezmiennie będzie prowadzić Katarzyna Dowbor, która nie raz udowodniła, że nie ma dla niej zadań niewykonalnych, pomoże jej doskonale zorganizowana architekt z wizją Martyna Kupczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Robert Grudek, bez których remont w tak krótkim czasie nie miałby szans powodzenia. Program rNasz nowy domr1; na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment.

SERIALE:
rPrzyjaciółkir1; r11; 5 marca (czwartek) godzina 21:00
Obok czterech głównych aktorek r11; Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy ponownie Agnieszkę Sienkiewicz oraz nowych bohaterów: Martę Ĺťmudę-Trzebiatowską oraz Mariusza Bonaszewskiego, którzy zatrzęsą światem rPrzyjaciółekr1;. Piąty sezon rPrzyjaciółekr1; zapewni widzom moc wrażeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Miłość Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) czekają wielkie wyzwania, oboje stracą swoje miejsce pracy, a w ich życiu ponownie pojawi się szansa na adopcję dziecka. Na horyzoncie zakochanej Ingi (Małgorzata Socha), która zacznie układać sobie życie z Szymonem (Filip Bobek), nagle pojawi się jeszcze jeden mężczyzna r11; Jerzy (Mariusz Bonaszewski). Czy to spotkanie odmieni jej życie? Czy będzie gotowa na spotkanie po latach? Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) tryska energią. Otwiera z Ingą muffiniarnię, ma nową miłość, wierzy, że wszystko co najlepsze w życiu jeszcze przed nią. Jednak w jej związek z Maćkiem (Krzysztof Wach) wtrąci się znów Paweł (Bartek Kasprzykowski), który wraz ze swoją nową partnerką Natalią (w tej roli Marta Ĺťmuda-Trzebiatowska) wprowadzi się do starego domu, o który rozpocznie się bezpardonowa walka. Z kolei na Zuzę (Anita Sokołowska) spadnie grom z jasnego nieba. Przypadkowe spotkanie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski) wywróci ich światy do góry nogami. Co będzie, gdy w końcu odkryje, że Jerzy jest blisko związany z Ingą? Pani Dyrektor będzie zakręcona jak nigdy. Nie dość, że zakocha się na zabój, to stanie do walki o fotel prezesa banku. Serial na zlecenie Telewizji Polsat produkuje Akson Studio, a reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka.


rPrzyjaciółkir1;
foto: Polsat


rPierwsza miłośćr1; r11; od poniedziałku do piątku, godzina 18:00 (przeczytaj więcej na temat tego serialu)

rŚwiat według Kiepskichr1; r11; od 4 marca (środa) godzina 20:00 (przeczytaj więcej na temat tego serialu)

rSłoikir1; r11; od 7 marca (sobota) godzina 17:45 (przeczytaj więcej na temat tego serialu)

Wiosną widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: rDlaczego ja?r1; (od poniedziałku do piątku, od 2 marca godzina 17:00), rTrudne sprawyr1; (od poniedziałku do piątku, od 2 marca o godzinie 13:00), rMalanowski i partnerzyr1; (od poniedziałku do piątku, od 2 marca godzina 16:30), rZdradyr1; (od 5 marca r11; czwartki godzina 20:00) rPielęgniarkir1; (od poniedziałku do piątku, od 2 marca o godzinie 12:00) oraz rDzień, który zmienił moje życier1; (od poniedziałku do piątku, od 2 marca godzina 14:45).

Producentem seriali rDlaczego ja?r1;, rTrudne sprawyr1;, rDzień, który zmienił moje życier1; i rZdradyr1; jest firma Tako Media, rMalanowskiego i partnerówr1; r11; Constantin Entertainment, rPielęgniarekr1; r11; ATM Grupa, a rSłoikówr1; Outset Films.

FILMY:
W poniedziałkowe wieczory, w wiosennym paśmie MegaHit Telewizja Polsat pokaże m.in.: rDorwać gringor1; (rGet the Gringor1;) z Melem Gibsonem w roli głównej, rLooper r11; pętla czasur1; (rLooperr1;) z Brucer17;m Willisem, rNiemożliwer1; (rLo Impossibler1;) z Ewanem McGregorem i Naomi Watts, a także rMoneyballr1; z Bradem Pittem oraz rKraina lodur1; (rFrozenr1;).

INFORMACJE I PUBLICYSTYKA:
Telewizja Polsat zaprasza na rWydarzeniar1;, rWydarzenia 15:50r1;, rInterwencjęr1; i rPaństwo w państwier1;.

SPORT:
Po doskonałej jesieni w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski w czterech meczach eliminacji ME 2016, wiosną kibiców czekają dwa kolejne pojedynki, które pokaże Telewizja Polsat i kanał Polsat Sport.

29 marca o 20:45 w meczu numer 5 tych eliminacji Polacy zmierzą się w Dublinie z reprezentacją Irlandii. Nasi najbliżsi grupowi rywale wygrali dotychczas z Gruzją i Gibraltarem, zremisowali na wyjeĹşdzie z Niemcami i ulegli Szkocji. Nie zwiastuje to polskiej drużynie łatwego zwycięstwa. W dotychczasowej rywalizacji graliśmy z Irlandią aż 25 razy, w tym 23 razy w meczach towarzyskich. Bilans tych spotkań mamy pozytywny: 10 zwycięstw, 7 remisów i 6 porażek. W 1992 roku rozegraliśmy również z Irlandczykami dwa mecze o punkty eliminacji Mistrzostw Europy. Oba wówczas zremisowaliśmy 0:0 w Dublinie i 3:3 w Poznaniu. W Dublinie potrafiliśmy też wygrywać, pozostaje, więc wierzyć, że Polacy zagrają maksymalnie skoncentrowani i przywiozą 3 punkty.

13 czerwca o godzinie 18.00 Polacy meczem z Gruzją na stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczną rundę rewanżową eliminacji Euro 2016. Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie dużym rozczarowaniem dla milionów kibiców, którzy tłumnie oglądali jesienne zmagania naszej reprezentacji. Mecze z Niemcami i Szkocją na antenach Polsatu i Polsatu Sport śledziło odpowiednio 9,7 i 10,7 mln widzów, a listopadowe spotkanie z Gruzją 7,2 mln widzów.

IPLA:
Widzowie największej telewizji internetowej IPLA jako pierwsi, jeszcze przed emisją w telewizji, obejrzą perypetie ulubionych serialowych bohaterów Telewizji Polsat. Bezpłatnie i przedpremierowo zobaczyć będzie można odcinki najnowszych serii: rPrzyjaciółkir1;, rŚwiat według Kiepskichr1;, rZdradyr1;, rPierwsza miłośćr1;, rDlaczego jar1;, rMalanowski i Partnerzyr1;, rTrudne sprawyr1;, rDzień, który zmienił moje życie, rPielęgniarkir1;, rSłoiki" i wiele innych.

W IPLI pojawiać się będą także najnowsze programy rozrywkowe wiosennej ramówki Polsatu: rCelebrity Splash!r1;, rDancing with the stars. Taniec z gwiazdamir1;, rHellr17;s kitchen. Piekielna kuchniar1; oraz nowe sezony: rTylko muzyka. Must be the musicr1;, rEwa gotujer1;, rNasz nowy domr1;, rTwoja twarz brzmi znajomor1; i rTop Chefr1;. Wszystkie materiały Telewizji Polsat będą udostępniane bezpłatnie.

Dla swoich widzów IPLA przygotowała również coś specjalnego. Użytkownicy będą mogli bez żadnych opłat zobaczyć ekskluzywne materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady ze swoimi ulubionymi aktorami. Dla spragnionych kulinarnych emocji zostały dodatkowo przygotowane cykle rTop Chef na deserr1; i rKuchenni grzesznicyr1;, a dla fanów rTwoja twarz brzmi znajomor1; szczegóły powstawania programu w cyklu rDruga twarzr1;. Za kulisy będą mieli szansę zajrzeć także wielbiciele emitowanych na żywo show rCelebrity Splash!r1; i rDancing with the stars. Taniec z gwiazdamir1;.

W przypadku seriali emitowanych co tydzień, internauci będą mogli liczyć na kolejny odcinek na tydzień przed premierą w telewizji. Seriale emitowane codziennie będą udostępniane online dzień przed premierą telewizyjną. W momencie zakończenia emisji odcinka serialu w telewizji, kolejny będzie już dostępny bezpłatnie w IPLA.


Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 18-02-2015 21:20
    Doczekaliśmy się oficjalnego komunikatu.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.