"Słoiki" - nowy serial paradokumentalny Polsatu

MN 06/02/2015
Polsat
 Wkrótce na antenie Polsatu zadebiutuje paradokumentalna produkcja rSłoikir1;. W nowym serialu widzowie będą śledzić losy ludzi, którzy musieli przenieść się do Warszawy. Tytułowe rSłoikir1; będą musiały radzić sobie z nową rzeczywistością. Wielkie miasto i wielkie problemy, życiowe dylematy i ważne decyzje r11; to wszystko będzie można znaleĹşć w nowym serialu Telewizji Polsat.

W pierwszym odcinku trzydziestoletni Tomek, absolwent szkoły sportowej w Radzyniu Podlaskim, zdecyduje się na podjęcie pracy w Warszawie w charakterze instruktora fitness. Okaże się, że chłopakowi jest bardzo trudno utrzymać się w Warszawie. Z pomocą przyjdzie kolega Tomka, który zaproponuje mu kontrowersyjne, dodatkowe zajęcie w Warszawie.


Odcinek pt. rInstruktor fitnessr1;
foto: Polsat


W innym odcinku Leszek Markiewicz, z powodu braku pracy będzie musiał opuścić swoją rodzinę i podjąć pracę u jednego z warszawskich deweloperów. Szokiem dla mężczyzny będzie jego zwolnienie i brak wypłaty za wykonaną pracę. Leszek nie będzie wiedział, jak wytłumaczyć żonie, że przestał zarabiać. Za wszelką cenę będzie starał się znaleĹşć nowe zajęcie. Z pomocą przyjdzie mu przebiegła kobieta, która będzie powodem dodatkowych kłopotów w życiu bohatera.


Logo serialu rSłoikir1;


W jednej z następnych historii widzowie poznają 28-letniego Macieja, który od kilku lat mieszka w Warszawie. Tu skończył studia ekonomiczne z nadzieją na dobrze płatną pracę. Niestety chłopak ledwo wiąże koniec z końcem. Tymczasem rodzice chłopaka są przekonani o jego zawodowym sukcesie i życiowym awansie. Kiedy zapowiadają się z nieoczekiwaną wizytą, chłopak będzie musiał zrobić wszystko, aby ich nie zawieść. Odegra przed rodzicami teatr, który wkrótce doprowadzi do rodzinnej tragedii.


Odcinek pt. rUrojona karierar1;
foto: Polsat


W innym odcinku widzowie poznają dwudziestoletnią Darię, która jest pasjonatką historii i architektury Warszawy. Choć pochodzi z małej wsi pod Lublinem, marzy o zostaniu przewodnikiem po stolicy. Dziewczyna otrzyma wymarzoną posadę, ale pracę skomplikuje jej znajomość z synem szefowej, która ostatecznie doprowadzi do jej zwolnienia. Daria będzie musiała znaleĹşć sposób jak wyjść cało z uknutej przeciwko niej intrygi.

W kolejnym odcinku Michał Łęcki przyjedzie do Warszawy z Tomaszowa Mazowieckiego i odkryje zupełnie dla siebie nowy i fascynujący świat. Pozna dziewczynę swoich marzeń, ciemnoskórą Ivy, z którą zaplanuje otworzyć małą knajpę. Sytuacja skomplikuje się, kiedy na jaw wyjdą rasistowskie poglądy jego ojca.


Odcinek pt. rTajemnicza dziewczynar1;
foto: Polsat


Jedna z kolejnych historii opowie o Ani Lenowskiej, która marzy o karierze modelki. Okaże się, że mimo urody i bardzo dobrych warunków dziewczyna nie będzie mogła znaleĹşć dobrze płatnej pracy. Kiedy zabraknie jej pieniędzy na mieszkanie, zgodzi się wziąć udział w tajemniczej sesji, która skomplikuje życie całej rodzinie osiemnastolatki.

W jeszcze innym odcinku widzowie poznają Jagodę Grochowiak, która już kilka lat temu przeprowadziła się do Warszawy z małej miejscowości pod Radomiem. Tu znalazła świetną pracę i przyjaciół. Na jednej z imprez dziewczyna pozna przystojnego chłopaka, z którym spędzi noc. Następnego dnia w pracy na Jagodę będzie czekać niespodzianka, która całkowicie zmieni jej życie.


Odcinek pt. rMiłość w korporacjir1;
foto: Polsat
  

Komentarze

 • 4582
  #1 Filippe dnia 06-02-2015 19:48
  Caryce totalnie porąbało z tymi paradokumentami.
 • 3537
  #2 Liverpool802 dnia 06-02-2015 20:40
  Szkoda słów na to coś icon_smile
 • 4283
  #3 FanForFAN dnia 06-02-2015 21:39
  na 100 % do polsatu czy kanałów POLSAT'u ?
 • 1
  #4 MN dnia 07-02-2015 00:06
  Polsat.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.