Grudniowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

PC 11/12/2014
VOD
 Grudzień to miesiąc, który skłania nas do zatrzymania się choć na chwilę w codziennym pędzie. Pachnąca, zielona choinka, unoszący się w domu aromat pierników, a także spotkania z bliskimi sprawiają, że jest to magiczny czas. Na takie właśnie chwile VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu przygotowała specjalną ofertę filmową: rNoc oczyszczenia: Anarchiar1;, rNeed for Speedr1;, rMałe stłuczkir1;, a także wiele innych, ciekawych propozycji.

Naszpikowane akcją

Na szczycie grudniowych nowości plasuje się nakręcona na podstawie bestsellera o tym samym tytule rNiezgodnar1;. Szesnastoletnia Beatrice porzuca rodzinną frakcję Altruizm, by wstąpić w szeregi Nieustraszonych. Przechodzi brutalne szkolenie, w którym musi pokonać swoje lęki i słabości, starając się przy tym, aby jej sekret r11; bycie Niezgodną r11; nie ujrzał światła dziennego. Wtedy niespodziewanie przychodzi do niej miłośćr30; Film w reżyserii Neila Burgera, znanego m.in. z rIluzjonistyr1;, rJestem Bogiemr1; oraz rSzczęśliwego powrotur1;, budzi zainteresowanie wszystkich miłośników kina akcji.

rNeed for speedr1; jest idealną propozycją dla fanów motoryzacji, wyścigów samochodowych oraz wartkiej akcji. Kierowca rajdowy Tobey Marshall (Aaron Paul) postanawia zemścić się na dawnym wspólniku Dino (Dominic Cooper). W wyścigu organizowanym przez Monarcha (Michael Keaton) towarzyszy mu piękna Julia (Imogen Poots). Kto zwycięży?

rSnowpiercer: Arka przyszłościr1; jest pociągiem, który kursuje z ludĹşmi ocalałymi po globalnym ochłodzeniu. Podzielony jest na system klas r11; bogaci pławią się w luksusie, biedni muszą walczyć o przeżycie. Czy tym razem rewolucja zakończy się sukcesem? W rolach głównych: Chris Evans, Tilda Swinton, Kang-ho Song, Ed Harris oraz Jamie Bell.

Dramaty sci-fi

Wczoraj dr Will Caster był tylko człowiekiemr30; Johnny Depp w dramacie sci-fi pt. rTranscendencjar1; wciela się rolę naukowca pracującego nad komputerem, który będzie posiadał ludzkie cechy. Kiedy ginie, jego umysł zostaje przeniesiony do powstającej maszyny. W filmie wyreżyserowanym przez Wallyr17;ego Pfistera można zobaczyć takie gwiazdy jak Morgan Freeman, Rebecca Hall, Kate Mara, Cillian Murphy oraz Paul Bettany.

rDawca pamięcir1; to film oparty na bestsellerowej powieści Lois Lowry o tym samym tytule. Jonas żyje w świecie bez wad r11; nie ma w nim ani bólu, ani wojen, ani cierpienia. W wieku 12 lat staje się rodbiorcą wspomnieńr1;, przy okazji poznając nowe odczucia i prawdziwe życie. W główne role wcielili się m.in. Jeff Bridges, Meryl Streep, Alexander Skarsgård, Katie Holmes oraz Brenton Thwaites.

Pełne przygód

Sierota Rob Cole zostaje przygarnięty przez pewnego balwierza. Z biegiem lat odkrywa w sobie pasję do medycyny. Wyrusza w pełną niebezpieczeństw, przygód, egzotyki, a także miłości podróż do Persji. rMedicusr1; powstał na podstawie powieści o tym samym tytule. W rolach głównych Tom Payne, Stellan Skarsgård, Olivier Martinez, Emma Rigby oraz Ben Kingsley.

rWakacje Mikołajkar1; to komedia familijna idealna na rodzinne seanse. Tytułowy Mikołajek wyrusza z najbliższymi w wakacyjną podróż do malowniczej Bretanii. Nie obędzie się bez mnóstwa przygód i niespodzianek.

Przyprawiający o dreszcze

W jedną noc w roku, Noc Oczyszczenia, wszystkie zbrodnie są dozwolone. To noc, podczas której można wyrównać rachunki, wyrazić swój gniew, pomścić bliskich. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy zostaje się zmuszonym do uczestnictwa w niej? Samochód dwojga młodych ludzi psuje się tuż przed godziną 19. Czy uda im się przeżyć? rNoc oczyszczenia: Anarchiar1; to idealna propozycja dla wielbicieli horrorów.

O życiu i codzienności

Doskonałą, polską propozycją na zimowe wieczory jest film Aleksandry Gowin oraz Ireneusza Grzyba pt. rMałe stłuczkir1;. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie, oczyszczając dom po zmarłej osobie. Kiedy w ich życiu zjawia się Piotr, rozpoczyna się między nimi dziwna gra.

Hity ostatnich miesięcy

W grudniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: rIgrzyska śmierci: W pierścieniu ogniar1;, rZanim nadejdzie nocr1;, rMilion sposobów, jak zginąć na Zachodzier1;, rSąsiedzir1;, rSzkoła życiar1;, rCasanova po przejściachr1;, rPożądanier1;, rZacznijmy od nowar1;, rMiasta miłościr1;, rKamienie na szaniecr1;, rNa zawsze Twojar1;, rObywatel rokur1;, rRoverr1; oraz wiele innych.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 11-12-2014 15:15
    Nowe logo VOD widzę, że się pojawiło.
    icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.