Grudniowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

Autor: PC 11/12/2014
VOD
 Grudzień to miesiąc, który skłania nas do zatrzymania się choć na chwilę w codziennym pędzie. Pachnąca, zielona choinka, unoszący się w domu aromat pierników, a także spotkania z bliskimi sprawiają, że jest to magiczny czas. Na takie właśnie chwile VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu przygotowała specjalną ofertę filmową: rNoc oczyszczenia: Anarchiar1;, rNeed for Speedr1;, rMałe stłuczkir1;, a także wiele innych, ciekawych propozycji.

Naszpikowane akcją

Na szczycie grudniowych nowości plasuje się nakręcona na podstawie bestsellera o tym samym tytule rNiezgodnar1;. Szesnastoletnia Beatrice porzuca rodzinną frakcję Altruizm, by wstąpić w szeregi Nieustraszonych. Przechodzi brutalne szkolenie, w którym musi pokonać swoje lęki i słabości, starając się przy tym, aby jej sekret r11; bycie Niezgodną r11; nie ujrzał światła dziennego. Wtedy niespodziewanie przychodzi do niej miłośćr30; Film w reżyserii Neila Burgera, znanego m.in. z rIluzjonistyr1;, rJestem Bogiemr1; oraz rSzczęśliwego powrotur1;, budzi zainteresowanie wszystkich miłośników kina akcji.

rNeed for speedr1; jest idealną propozycją dla fanów motoryzacji, wyścigów samochodowych oraz wartkiej akcji. Kierowca rajdowy Tobey Marshall (Aaron Paul) postanawia zemścić się na dawnym wspólniku Dino (Dominic Cooper). W wyścigu organizowanym przez Monarcha (Michael Keaton) towarzyszy mu piękna Julia (Imogen Poots). Kto zwycięży?

rSnowpiercer: Arka przyszłościr1; jest pociągiem, który kursuje z ludĹşmi ocalałymi po globalnym ochłodzeniu. Podzielony jest na system klas r11; bogaci pławią się w luksusie, biedni muszą walczyć o przeżycie. Czy tym razem rewolucja zakończy się sukcesem? W rolach głównych: Chris Evans, Tilda Swinton, Kang-ho Song, Ed Harris oraz Jamie Bell.

Dramaty sci-fi

Wczoraj dr Will Caster był tylko człowiekiemr30; Johnny Depp w dramacie sci-fi pt. rTranscendencjar1; wciela się rolę naukowca pracującego nad komputerem, który będzie posiadał ludzkie cechy. Kiedy ginie, jego umysł zostaje przeniesiony do powstającej maszyny. W filmie wyreżyserowanym przez Wallyr17;ego Pfistera można zobaczyć takie gwiazdy jak Morgan Freeman, Rebecca Hall, Kate Mara, Cillian Murphy oraz Paul Bettany.

rDawca pamięcir1; to film oparty na bestsellerowej powieści Lois Lowry o tym samym tytule. Jonas żyje w świecie bez wad r11; nie ma w nim ani bólu, ani wojen, ani cierpienia. W wieku 12 lat staje się rodbiorcą wspomnieńr1;, przy okazji poznając nowe odczucia i prawdziwe życie. W główne role wcielili się m.in. Jeff Bridges, Meryl Streep, Alexander Skarsgård, Katie Holmes oraz Brenton Thwaites.

Pełne przygód

Sierota Rob Cole zostaje przygarnięty przez pewnego balwierza. Z biegiem lat odkrywa w sobie pasję do medycyny. Wyrusza w pełną niebezpieczeństw, przygód, egzotyki, a także miłości podróż do Persji. rMedicusr1; powstał na podstawie powieści o tym samym tytule. W rolach głównych Tom Payne, Stellan Skarsgård, Olivier Martinez, Emma Rigby oraz Ben Kingsley.

rWakacje Mikołajkar1; to komedia familijna idealna na rodzinne seanse. Tytułowy Mikołajek wyrusza z najbliższymi w wakacyjną podróż do malowniczej Bretanii. Nie obędzie się bez mnóstwa przygód i niespodzianek.

Przyprawiający o dreszcze

W jedną noc w roku, Noc Oczyszczenia, wszystkie zbrodnie są dozwolone. To noc, podczas której można wyrównać rachunki, wyrazić swój gniew, pomścić bliskich. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy zostaje się zmuszonym do uczestnictwa w niej? Samochód dwojga młodych ludzi psuje się tuż przed godziną 19. Czy uda im się przeżyć? rNoc oczyszczenia: Anarchiar1; to idealna propozycja dla wielbicieli horrorów.

O życiu i codzienności

Doskonałą, polską propozycją na zimowe wieczory jest film Aleksandry Gowin oraz Ireneusza Grzyba pt. rMałe stłuczkir1;. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie, oczyszczając dom po zmarłej osobie. Kiedy w ich życiu zjawia się Piotr, rozpoczyna się między nimi dziwna gra.

Hity ostatnich miesięcy

W grudniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: rIgrzyska śmierci: W pierścieniu ogniar1;, rZanim nadejdzie nocr1;, rMilion sposobów, jak zginąć na Zachodzier1;, rSąsiedzir1;, rSzkoła życiar1;, rCasanova po przejściachr1;, rPożądanier1;, rZacznijmy od nowar1;, rMiasta miłościr1;, rKamienie na szaniecr1;, rNa zawsze Twojar1;, rObywatel rokur1;, rRoverr1; oraz wiele innych.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 11-12-2014 15:15
    Nowe logo VOD widzę, że się pojawiło.
    icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg