50% upustu na wszystkie tytuły w VOD z okazji 5 urodzin

PC 28/11/2014
VOD
 Z okazji piątych urodzin wypożyczalni VOD Cyfrowy Polsat zaprasza wszystkich fanów dobrego kina na seanse filmowe z 50% upustem. Tylko 30 listopada i tylko dla abonentów platformy wszystkie tytuły dostępne są za połowę ceny. Taka szansa może się zdarzyć dopiero za kolejne 5 lat.

Tylko 30 listopada wszystkie filmy można obejrzeć za pół ceny, a jest w czym wybierać: "Zacznijmy od nowa", "Królowa kasyna", "Wypowiedzenie wojny", "The Rover", "Sarila", "Druhny "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Obietnica", "Ciotka kontra mafia", "Zrodzony w ogniu", "Non-stop", "Ja, Frankenstein", "Telefon od psychopaty", "Roman Barbarzyńca", "Facet (nie) potrzebny od zaraz", "Ocalony", "Nie przeżyje nikt", "Sanktuarium". Oferta dotyczy filmów dostępnych na kanałach 150-167 i jest ważna 30 listopada 2014.

A teraz trochę wspomnień: Wypożyczalnia VOD to prawie 3000 tytułów w ofercie, ponad 35 mln godzin wszystkich emisji. Niezapomniane tytuły, z których najlepsze to "Zmierzch" i kolejne części kultowej Sagi opowiadającej o przygodach Belli Swan, i Edwarda Cullena. W poczet najpopularniejszych tytułów dzielnie dołączyły polskie produkcje, takie jak "Ciacho", "Drogówka", czy "Galerianki". Ogromną popularnością cieszyły się również: "Most do Terabithii", "Taxi 4" oraz "D-war: Wojna Smoków".

30 listopada 2009 roku Cyfrowy Polsat uruchomił swoją wypożyczalnię wideo na życzenie r11; VOD Domową Wypożyczalnię Filmową r11; działającą w oparciu o 15 kanałów satelitarnych udostępniających rotacyjnie filmy. W ciągu 5 lat usługa odnotowała ok. 3,5 mln wypożyczeń, proponując blisko 3 tys. tytułów z różnych gatunków filmowych. Łączny czas prezentacji wszystkich tytułów wyniósł 35 mln minut.

Od samego początku VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa proponuje widzom najlepsze filmy, największe gwiazdy, znanych twórców i ulubione gatunki filmowe: zapierające dech w piersiach kino akcji, porywające sensacje, gorące romanse, horrory z piekła rodem i rozbrajające komedie. Dotychczasowa oferta Cyfrowego Polsatu w ramach tej usługi to także znane i lubiane seriale, a wśród nich rSeks w wielkim mieścier1;, rHotel 52r1;, rWhite Collarr1;, rGleer1;, rCamelotr1; czy rBez litościr1;.

VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa jest sukcesywnie rozwijana r11; do 18 wzrosła liczba kanałów, na których udostępniana jest usługa, pojawiły się dwie osobne pozycje z propozycjami dla dorosłych, zwiększyła się liczba dostawców treści. Dziś z usługi można korzystać za pośrednictwem wszystkich dekoderów HD platformy na pozycjach 150-167 i 200-201 (audycje dla dorosłych). W trakcie miesiąca platforma udostępnia blisko 50 hitów filmowych i około 40 tytułów dla dorosłych.


Komentarze

  • 1349
    #1 DamianCP dnia 29-11-2014 17:20
    Może się skuszę na jakiś film akurat mam nadpłate na koncie

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.