Gwiazdy wybiorą zwycięzcę "Hell's kitchen"
17/11/2014Autor: PC
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Już jutro, na żywo, Wielki Finał drugiej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. W restauracji i na widowni nie zabraknie gwiazd. Kto się pojawi? Goście finałowego starcia będą mieli ogromny wpływ na to, kto zwycięży program.

Wśród gości piekielnej restauracji, którym będzie dane obserwować ostatnią, pełną emocji rywalizację uczestników pojawi się aktorka Anita Sokołowska, gwiazda serialu „Przyjaciółki”. Finałowych dań będą mieli okazję skosztować także: Ada Fijał i Alan Andersz, którzy byli już gośćmi „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”, zwycięzca pierwszej edycji kulinarnego show Łukasz Kawaller z partnerką Pauliną Sawicką oraz uczestnicy pierwszej edycji „Hell’s kitchen”.

Co ciekawe, wszyscy goście finałowego starcia będą mieli ogromny wpływ na to, kto zwycięży program. Po degustacji dań, każdy otrzyma do wypełnienia ankietę, w której oceni smak oraz wygląd potraw. Wyniki ankiety pomogą szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro w wyłonieniu zwycięzcy.

Na widowni podczas ogłoszenia wyników na żywo zobaczymy także Rafała Maślaka, który pojawi się z fanami, wybranymi w konkursie.

Kto wygra 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin? Przekonamy się już jutro o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 3711
    #1 Sigi dnia 18-11-2014 17:20
    Kiedy w koncu przestaniecie pokazywac, te go..... Zamiat tego badzeiwia lepiej wyemitujcie jakisc film. Czy wy ze wszystkich juz idiotow zrobic chcecie ? Gdzie nie klikniesz, tam gotuja. To zakrawa na jakis obled. Ludzie ! Tak sie zeszmacic.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy