Mecze Polaków w el. Euro 2016 w Polsacie. 26 kamer, 2 wozy HD

MN 08/10/2014
Polsat
 W najbliższą sobotę, 11 paĹşdziernika piłkarską reprezentację Polski czeka prawdziwy sprawdzian r11; mecz eliminacji Euro 2016 z Mistrzami Świata Niemcami, a 14 paĹşdziernika spotkanie ze Szkocją. Oba mecze będzie można zobaczyć tylko w Polsacie i Polsacie Sport.

Telewizja Polsat zapewni najwyższą jakość przekazu transmitując oba mecze za pomocą 26 kamer i przy użyciu dwóch wozów HD. Polsat przygotowuje również dwa studia komentatorskie: jedno wprost ze Stadionu Narodowego, drugie ze studia Polsatu. Gośćmi będą eksperci stacji i byli reprezentanci Polski, występujący w klubach Bundesligi i szkockiej PremierLeague.

Studio przed meczem Polska r11; Niemcy na antenie Polsatu Sport rozpocznie się już o godzinie 18:00. Gospodarzem studia telewizyjnego będzie Bożydar Iwanow, który przeanalizuje grę obu reprezentacji z Romanem Kołtoniem, Wojciechem Kowalczykiem, Dariuszem Dziekanowskim, Arturem Wichniarkiem, Jerzym Dudkiem, Adamem Matyskiem i siatkarskim mistrzem świata Andrzejem Wroną. Polsat relację ze spotkania zacznie o godzinie 20:00, a po meczu studio ruszy o 22:45.

W studiu usytuowanym przy murawie Stadionu Narodowego zobaczymy Marcina Feddka oraz byłego reprezentacyjnego obrońcę Tomasza Łapińskiego i byłego sędziego międzynarodowego Michała Listkiewicza. Mecz skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a reporterami będą Marcin Lepa i Przemysław Iwańczyk. Po spotkaniu w Polsacie Sport kibiców czeka gorące 45 minut pomeczowych analiz i komentarzy.

W przypadku meczu Polska r11; Szkocja Polsat Sport zaprasza kibiców na godzinę 18:00. W studiu telewizyjnym gośćmi Bożydara Iwanowa będą Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Maciej Ĺťurawski, Mirosław Szymkowiak i Jacek Ziober. W studiu na stadionie ponownie pojawią się Marcin Feddek, Tomasz Łapiński i Michał Listkiewicz. Mecz skomentuje duet Mateusz Borek r11; Wojciech Kowalczyk, a reporterami będą Marcin Lepa i Przemysław Iwańczyk. Telewizja Polsat transmisję z meczu rozpocznie o godzinie 20:20.

Druga i trzecia kolejka spotkań eliminacji do Euro 2016 rozpocznie się na sportowych kanałach Polsatu już w czwartek, 9 paĹşdziernika. Codziennie o 23:30 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News będzie można zobaczyć skróty wszystkich rozegranych tego dnia spotkań.

Polsat Sport pokaże między innymi mecze:
- Słowacja r11; Hiszpania (9 paĹşdziernika, godz. 20:35, komentarz Cezary Kowalski/Wojciech Kowalczyk)
- Holandia r11; Kazachstan (10 paĹşdziernika, godz. 20:35 komentarz Bożydar Iwanow/Andrzej Strejlau)

W Polsacie Sport Extra będzie można zobaczyć m.in.:
- Szwecja r11; Rosja (9 paĹşdziernika, godz. 20:35, komentarz Piotr Przybysz)
- Turcja r11; Czechy (10 paĹşdziernika, godz. 20:35 komentarz Andrzej Janisz/Jacek Ziober)
- Francja r11; Portugalia (11 paĹşdziernika mecz towarzyski, komentarz Szymon Rojek)
- Niemcy r11; Irlandia (12 paĹşdziernika, komentarz Andrzej Janisz)

Polsat Sport News przeprowadzi transmisje ze spotkań:
- Bułgaria r11; Chorwacja (10 paĹşdziernika, godz. 20:35, komentarz Marek Kleitz/Robert Zieliński)
- Szkocja r11; Gruzja (11 paĹşdziernika, godz. 17:50, komentarz Marek Kleitz)
- Malta r11; Włochy (13 paĹşdziernika, godz. 20:35, komentarz Roman Kołtoń/Jacek Ziober)
- Gibraltar r11; Gruzja (14 paĹşdziernika, godz. 20:35, komentarz Tomasz Włodarczyk)

W sumie od czwartku do wtorku kanały pokażą 22 mecze na żywo. Pozostałe spotkania będzie można zobaczyć w retransmisji. Wszystkie mecze pokaże również telewizja internetowa IPLA.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.