"La Maviuta", gender romance twórcy "Włatców móch" w Szóstce

MN 01/09/2014
Szóstka
 Unikatowy, nowatorski pomysł programu zaprezentuje w jesiennej ramówce Szóstka. Nowy projekt reżysera kultowych rWłatców móchr1;, Bartka Kędzierskiego - zatytułowany rLa Maviutar1; - jest serialem zbudowanym w oparciu o warstwę wizualną latynoamerykańskiej telenoweli i jej ironicznie potraktowaną fabułę.

Melodramatyczne sceny i śmiertelnie poważna gra aktorów zderzone zostają z napisanymi niezależnie od pierwowzoru humorystycznymi, slangowymi dialogami, które tworzą zupełnie nową, komediową treść. Nowy jest też gatunek serialu, który ze względu na temat i postać głównej bohaterki twórca rLa Maviutyr1; określił jako rgender romancer1;. W mistrzowskim dubbingu widzowie będą mogli usłyszeć aktorów, którzy użyczali głosów niezapomnianym bohaterom rWłatców móchr1;. Serial emitowany będzie w Szóstce w niedziele o godz. 20:30.

Fetora jest bardzo nieszczęśliwą kobietą. Chociaż w jej przypadku określenie rkobietar1; nie jest najtrafniejsze. Fetora jest idealną DRAG QUEEN, występującą pod pseudoniem La Maviuta. Ma nieskazitelną cerę (z bardzo delikatnym zarostem), miękkie kształty, biust uformowany przez najlepszych chirurgów z Miami, oraz twarde niczym stal rcojonesr1;. Jej gust i styl ubierania się pozwalają na występy w najlepszych lokalach na Florydzie. Śpiewa o miłości, szczęściu i radosnym życiu. Niestety jej własne wygląda zupełnie inaczej.



Dwadzieścia lat temu postanowiła zostać kobietą. W związku ze swą decyzją musiała zmienić całe swoje życie. Zabrała więc swoje dwie maleńkie córeczki (Dianę oraz Gaby) i uciekła w nieznane. Niestety trasa jej ucieczki wiodła przez zgubne piaski plaż Florydy, gdzie przez przypadek zniszczyła pewien piaskowy zamek.

Ocatavia Idenabal zawsze miała totalnego świra na punkcie piaskowych budowli. Budowała od maleńkości. Zaczęła od prostych piramid. Potem przyszła kolej na konstrukcje romańskie. Szczyt formy osiągnęła budując replikę katedry w Kolonii. Każdy akt plażowego wandalizmu traktowała jak atak na jej ciało. Zatem gdy tylko dowiedziała się, że jeden z jej zamków został zniszczony ruszyła w pościg. Kiedy dopadła winną katastrofy Fetorę, postanowiła się zemścić i porwała jej obie córki. Zdruzgotana Fetora zaś trafiła na dwadzieścia lat do więzienia, obciążona sfabrykowanymi dowodami.


rLa Maviutar1;
foto: TV6


W czasie odsiadki, córki Fetory dorastały w beztroskiej niewiedzy. Diana skończyła szkołę pielęgniarską, a jej młodsza siostra Gaby - zawodówkę ze specjalizacją: obróbka skrawaniem. Obie poczuły już zew hormonów i rozpoczęły życie płciowe. W Miami nie było z tym problemu. Dwa lata temu Fetora wyszła z więzienia. Ułożyła sobie życie u boku swego menadżera Roberta. Jej starsza córka Diana robi karierę w NFZ, młodsza dorabia jako pomoc domowa. Niestety wokół obu kręcą się synowie strasznej Octavii. Na szczęście Fetora jest wolna. Jej najważniejszym celem jest odzyskanie córek, a jeszcze ważniejszymr30; pozbycie się zapachu, którego nabawiła się w więzieniu.
 

Komentarze

 • 188
  #1 CPodsierpnia2004 dnia 01-09-2014 19:04
  Chyba bardziej pokręconej pozycji w Polskiej TV nie było. To jest tak głupie z opisu, że może być wielkim hitem.
 • 2639
  #2 Emil dnia 01-09-2014 22:45
  Jak ludzie usłyszą, że to jest twórcy Włatców móch, to pewnie jakaś garstka to włączy z ciekawości.
  icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.