Jesień w Szóstce - nowe dokumenty, seriale i gender romance "La Maviuta"

MN 29/08/2014
Szóstka
 Dokumentalny hit rKosmosr1;, nowa produkcja twórcy rWłatców móchr1; r11; rLa Maviutar1;, niezwykły reality-show rKacza dynastiar1; i serial rCzarodzieje z Waverly Placer1; r11; to tylko kilka spośród wielu nowości jesiennej ramówki Szóstki.

Jesienią bogato przedstawia się oferta pozycji dokumentalnych stacji. Już 1 września na antenie Szóstki r11; po raz pierwszy w polskiej telewizji ogólnodostępnej - pojawi się serial rKosmosr1;, który w przystępnej i efektownej wizualnie formie przybliża całą dostępną dziś wiedzę na temat wszechświata oraz historię najnowszych odkryć naukowych z tej dziedziny. Na niezwykłe kosmiczne podróże Szóstka zaprasza widzów od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.


rKosmosr1;


3 września, w środowym paśmie dokumentalnym o 21:30, zadebiutuje serial rTajemnice i zagadki przeszłościr1; podejmujący mało znane lub pomijane w podręcznikowej historii wątki i zjawiska, jak masoneria, domy publiczne czy rozmaite teorie spiskowe. Na spotkania z dokumentem Szóstka zaprasza także w soboty od 21:30 i w niedziele od godz. 17:00. Wśród pozycji emitowanych w weekendowych pasmach dokumentalnych znajdą się m.in. seriale rJak skończy się światr1;, rZabójcze kataklizmyr1;, rCesar Millan. Przywódca stadar1; i rCiekawośćr1; r11; amerykańska superprodukcja poświęcona najbardziej intrygującym zagadnieniom z dziedziny nauk ścisłych, historii, technologii czy socjologii.

Oryginalną propozycją w ramówce Szóstki będzie r11; debiutujące 7 września o 20:00 r11; niedzielne pasmo rSzósty Odlotr1;, które rozpoczynać będą rWłatcy móchr1;. Po nich emitowany będzie najnowszy serial Bartka Kędzierskiego r11; gender romance rLa Maviutar1;. Wieczór z niebanalnym humorem zakończy rKacza dynastiar1;, reality show o rodzinie milionerów, która wiedzie proste, acz niepozbawione zabawnych perypetii życie na amerykańskiej prowincji. Program stał się w Ameryce prawdziwą sensacją, gromadząc wielomilionową widownię oraz bijąc kolejne rekordy oglądalności w emitującej go stacji A&E i w historii całej telewizji kablowej.

Kolejną nowością Szóstki będzie jeden z największych serialowych hitów Disneya r11; dwukrotny zdobywca Emmy pt. rCzarodzieje z Waverly Placer1;. Serial emitowany będzie od 1 września w dni powszednie o godz. 18:00.

W repertuarze filmowym Szóstki znajdą się niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki, takie jak film sensacyjny r11; rGniew Cainar1;, thriller r11; rKruk zbawienier1;, horror r11; rFrankenfishr1; czy film kryminalny r11; rDzielnica Lakeviewr1;, a także hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie, jak rGangi Nowego Jorkur1; czy rWilkr1;.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.