"Disco pod gwiazdami" z Płocka w Polsacie [wideo]

MN 11/08/2014
Polsat
 Już 15 i 16 sierpnia na antenie Telewizji Polsat będzie można zobaczyć największą taneczną imprezę tego lata w Polsce r11; rDisco pod gwiazdamir1;. Rok temu Polsat pokazywał festiwal rDisco pod żaglamir1; z Mrągowa, a ze stacją bawiły się prawie 3 miliony widzów przed telewizorami. rDisco pod gwiazdamir1; odbędzie się w płockim amfiteatrze i potrwa aż 2 dni.

Pierwszy dzień festiwalu należeć będzie głównie do muzyków zza granicy. Prosto z Niemiec na płocką scenę przybędzie słynny zespół Bad Boys Blue i dĹşwiękami hitów: rPretty Young Girlr1;, rYou're a Woman, I'm a Manr1; wprowadzi widzów w klimat dyskotekowych rytmów lat r16;80. Lata r17;90 przypomni publiczności formacja Fun Factory, zawdzięczająca popularność w Europie takim przebojom, jak: rI Wanna Be With Your1;, czy rCelebrationr1; i to je zaprezentuje w piątkowy wieczór. Swój hit rBalla Ballar1; wykona włoski kompozytor i piosenkarz Francesco Napoli, który pierwszy raz dla polskiej publiczności zaśpiewał prawie 30 lat temu w Sopocie. Kobiece serca ma szansę rozgrzać Justin Bieber rumuńskiego dance popu, czyli Mario Bischin. Teledysk tego wykonawcy do utworu rMacarenar1; może pochwalić się liczbą blisko 12 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. Oprócz tego przeboju usłyszymy w wykonaniu Mario piosenkę rLeilar1;. W tym gwiazdorskim gronie nie może zabraknąć legendarnej formacji disco - Boney M., której to członkowie zabiorą publiczność i widzów w roztańczoną podróż swym rOne Way Ticketr1; i słynnym rHooray! Hooray!r1;. Taneczne rytmy i moc wzruszeń zagwarantuje występ legendarnego zespołu Czerwone Gitary. Usłyszymy zatem rNocy letniej senr1; i rTrzecia miłość żagler1;. A na deser przebój, który osiągnął 80 milionów odsłon na Youtube - rOna tańczy dla mnie" w wykonaniu Radosława Liszewskiego i zespołu Weekend. Hit ten jako jedyny polski teledysk znalazł się na liście TOP100 tego portalu i do dziś rozgrzewa bawiących się na parkietach tancerzy.


ZapowiedĹş festiwalu


W sobotę, drugiego dnia festiwalu, płocki amfiteatr zdominuje polska muzyka taneczna. Pojawią się na niej zespół Boys i jego frontman Marcin Miller w przeboju rJesteś szalonar1;, którym w latach 90. udowodnili, że grupa króluje w naszym kraju w tym gatunku muzycznym. Miłośników disco polo ucieszą z pewnością występy formacji: Akcent (rGwiazdar1;) i Classic (rTo nie przyjaĹşń, tylko miłośćr1;, rZabrałaś mi lator1;). Jacek Stachursky potwierdzi, jak bardzo jestr30; rNiepokornyr1;. Z kolei Formacja Nieżywych Schabuff przypomni, że rLator1; jest wszędzie. Tego wieczoru wisienkę na tanecznym torcie umieści DJ Adamus, który zaproponuje swoje interpretacje dyskotekowych hitów.

Koncerty poprowadzą Maciej Dowbor i Michał Koterski. Transmisje na żywo 15-16 sierpnia (piątek i sobota) od 20:05 w Polsacie, a od 22:00 w Disco Polo Music.
 

Komentarze

 • 530
  #1 KO dnia 11-08-2014 16:03
  "Balla Balla" (nie Bella Bella) tak nazywa się jeden z utworów Franka Napoli icon_smile

  Zapowiada się super impreza, dobra oglądalność znów murowana, tylko czemu transmisje po 2 godziny (niecałe), transmisje powinny być do 23:00 minimum icon_wink
 • 2639
  #2 Emil dnia 14-08-2014 14:02
  Michał Koterski to dałby sobie już spokój z telewizją.
  icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.