III seria "Naszego nowego domu" od 7 września. 12 odcinków sezonu
07/08/2014Autor: MN
Nasz nowy dom
„Nasz nowy dom” to program, który wzbudza tylko pozytywne emocje. Jak dotąd ekipa pomogła 21 rodzinom kompleksowo remontując ich domy i mieszkania. Program pokazuje, jak można w ekstremalnie krótkim czasie - 5 dni - gruntownie przeprowadzić remont, odmieniając komuś życie. W najnowszym, 3. sezonie Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom” wyruszają w Polskę.

W pierwszych odcinkach premierowej serii odwiedzą kolejno Łochów, Kobyłkę, Sochaczew i Krutyński Piecek, a następnie Nowogród. Tak ambitny plan pracy wymagał poszerzenia ekipy. Niezmiennie jej filarami są prowadząca Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk oraz kierownik robót Artur Witkowski. Ale jesienią widzowie zobaczą także nowego szefa ekipy budowlanej - Waldemara Wolffa.


„Nasz nowy dom”
foto: Polsat


W każdym odcinku ekipa pomoże innej rodzinie, a widzowie poznają jej historię. Dowiadujemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Często to historie tragiczne, wyciskające łzy wzruszenia. Bohaterowie naszego programu to normalni ludzie, którzy znaleĹşli się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, często nie z własnej winy. Ĺťyją w ciężkich warunkach lub wręcz nie mają, gdzie mieszkać - teraz otrzymają szansę na nowe życie i lepszą przyszłość. Ich domy i mieszkania przejdą gruntowny remont od wymiany dachu, adaptacji zaniedbanych poddaszy, wymianę centralnego ogrzewania, okien, czy instalacji elektrycznej, po zupełnie nowe kuchnie i łazienki. Wszystkie pomieszczenia przechodzą gruntowny lifting, łącznie z wymianą mebli, tak by nadać wnętrzom zupełnie nowy ciepły charakter.

Program „Nasz nowy dom” powstaje na podstawie formatu pt. „Radna akcija”, a produkuje go na zlecenie Telewizji Polsat firma Constantin Entertainment. W 3. serii zobaczymy 12 odcinków.

„Nasz nowy dom” - 7 września (niedziela) godzina 17.45.

Komentarze przez Facebooka

 

Komentarze

 • 1831
  #1 Staszek dnia 07-08-2014 14:31
  A gdzie Sławuś?
 • 1
  #2 MN dnia 07-08-2014 15:02
  Już w II sezonie jakoś rzadko się pojawiał, a szkoda.
 • 1506
  #3 RS dnia 09-08-2014 22:33
  Pewnie znowu będzie bardzo duża ilość product placement w każdym odcinku icon_green

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy