II edycja "Hell's Kitchen" od 9 września w Polsacie
07/08/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
"Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia" powraca. Będzie jeszcze bardziej piekielnie. Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji "Hell’s Kitchen" przyszedł czas na drugą odsłonę największego kulinarnego show w Polsce. Jeszcze więcej uczestników, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef Wojciech Modest Amaro.

Na castingi do drugiej edycji "Hell’s Kitchen" zgłosiło się niemal dwa tysiące osób. Spośród wszystkich śmiałków wybrano 16 uczestników, którzy zostaną całkowicie odizolowani od świata na 10 tygodni. Bez telefonów komórkowych, radia, telewizji, internetu, zegarków i możliwości kontaktowania się z bliskimi, zamieszkają w ekskluzywnym apartamencie i będą pracować w „Piekielnej Kuchni". Wszystkie poczynania śmiałków walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, będzie śledziła jeszcze większa liczba kamer.

Zacięta rywalizacja, ogromny stres, adrenalina, niepewność, chęć wygranej i srogie oceny szefa Wojciecha Modesta Amaro sprawią, że między uczestnikami niejednokrotnie będzie dochodziło do konfliktów. Uczestnicy nie cofną się przed niczym, byle tylko zabłysnąć i przypodobać się szefowi, a ten będzie jeszcze bardziej wymagający i stanowczy. W drugiej edycji „Helll’s Kitchen" nie będzie miejsca na niesubordynację i pomyłki. Każde, nawet najmniejsze przewinienie, może stać się powodem wyrzucenia z programu.

W drugim sezonie „Piekielnej Kuchni" nie zabraknie także największych gwiazd polskiego show-biznesu. Podczas zmagań uczestnicy "Helll’s Kitchen" będą walczyć m.in. o wspólny wyjazd na strzelnicę z jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów, wspólne gotowanie ze znaną aktorką oraz ekskluzywny koncert jednego z najpopularniejszych w naszym kraju zespołów muzycznych.

„Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia” – 9 września (wtorek) godzina 20.00.

Komentarze przez Facebooka

 

Komentarze

  • 3833
    #1 Maxwell dnia 07-08-2014 18:18
    Wśród gwiazd, które odwiedzą "Piekielną Kuchnię" będzie Mariusz Pudzianowski. icon_wink
  • 1831
    #2 Staszek dnia 07-08-2014 20:29
    To super.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy wykupisz dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2?

Tak

Nie

Jeszcze nie wiem

Kalendarium

26 maja
• Start Polsat Music
26-28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy