Łukasz Kawaller wygrał pierwszą edycję "Piekielnej kuchni"
11/06/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Łukasz Kawaller wygrał pierwszą edycję programu „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” w Polsacie. Łukasz Kawaller ma 24 lata. Gotowaniem zajmuje się zawodowo. Prywatnie jest narzeczonym Pauliny Sawickiej, która także występowała w programie. Łukasz dał się poznać jako osoba spokojna, skoncentrowana na pracy z ogromną wiedzą na temat pracy w kuchni.

W nagrodę otrzymał 100 tys. zł i pracę w Atelier Amaro. Łukasz Kawaller w ścisłym finale rywalizował z Sylwią Biały. Wyniki ogłoszono podczas wejścia na żywo z restauracji „Hell’s kitchen”. Ogłoszenie wyników prowadziła Paulina Sykut-Jeżyna. W „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” uczestnicy pracując w restauracji musieli sprostać wysokim standardom Wojciecha Modesta Amaro, który oceniał smak, styl, wygląd serwowanych dań oraz umiejętności techniczne i pracę zespołową. Druga edycja programu pojawi się na antenie jesienią. Program dla Telewizji Polsat produkuje firma Jake Vision.

Łukasz Kawaller przed finałem powiedział:
Wygraną chciałbym przeznaczyć przede wszystkim na dalszy rozwój. Chciałbym kiedyś wyjechać do Nowego Jorku na staż i zdobywać nauki na świecie. Ponadto jest kilka zaawansowanych sprzętów kuchennych, na których praca w kuchni jest czystą radością, a nigdy nie było mnie na nie stać. Jest też kilka osób które chciałbym wesprzeć, a do tej pory nie mogłem się o nie zatroszczyć tak, jakbym tego chciał.


Łukasz Kawaller
foto: Studio Flesz

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Polsat Music HD będzie lepszym kanałem niż Muzo.TV?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

Do 28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy