"To był dzień na świecie" od 9 czerwca o 21:00 w Polsat News+

MN 01/06/2014
Polsat News+
 Ujawniono pierwszy element ramówki nowego kanału Polsat News+, który 9 czerwca zastąpi Polsat Biznes. Od poniedziałku do piątku o 21:00 widzowie nowej stacji będą mogli oglądać reaktywowany rTo był dzień na świecier1;, nadawany pierwotnie w Polsat News (od dnia powstania kanału, czyli 7 czerwca 2008 roku do 1 kwietnia 2013 roku).

Koncepcja programu nie zmieni się. Program zostanie wydłużony do 50 minut, ale nie będzie nadawany codziennie, a od poniedziałku do piątku. rTo był dzień na świecier1; bez zmian będą prowadzić: Grzegorz Dobiecki, Grzegorz Kozak i Jan Mikruta.

Ekipa programu na profilu na Facebooku:
Zmieniamy studio; nie zmieniamy koncepcji programu. Poza gorącymi aktualnościami znajdą się w nim również tematy spoza "newsowej playlisty". Redakcyjną szeroką kadrę zmodyfikowało kilka transferów, żelazna gwardia jednak pozostała. Co oznacza zwłaszcza, że w roli głównego magazyniera ponownie będą się wymieniać Grzegorz Dobiecki, Grzegorz Kozak i Jan Mikruta.

Przypomnijmy, że w kwietniu 2013 roku magazyn rTo był dzień na świecier1; został zastąpiony godzinnym programem rTydzień na świecier1; nadawanym w niedziele o 21:00 w Polsat News. Program zdjęto jednak z anteny w marcu tego roku. Zastąpiono go magazynem rTop Wtopr1; oraz reaktywowanym programem rTo był tydzieńr1;.


Jan Mikruta żegna się z widzami rTo był dzień na świecier1;


Komentarze

  • 2904
    #1 Newsman20 dnia 01-06-2014 15:36
    W końcu.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.