Zobacz przedpremierowe fragmenty "Hell's kitchen" [wideo]
08/04/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Ostry, krzykliwy, niestroniący od wulgaryzmów – takiego Wojciecha Modesta Amaro nie znał chyba nikt. Intrygi, łzy, krzyki, złość – w materiale wideo widać, że uczestnicy nie będą mieli łatwego życia w restauracji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” i już od samego początku będzie panowała w programie iście piekielna atmosfera.

Pierwszym zadaniem uczestników „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” będzie przygotowanie popisowego dania. Na pierwszy rzut oka wyzwanie bardzo proste. Ale nie w piekielnej kuchni i nie pod okiem jedynego w Polsce zdobywcy prestiżowej gwiazdki Michelin.

– Kur... kapuję, ale co znaczy po mazursku? – zapytał Ewę Zakrzewską Amaro, po czym wypluł do kosza kawałek węgorza, który miał być popisowym daniem 27-latki.

– Do kogo masz pretensje? Przestań kłapać tam z boku, że coś tam się stało. Wiesz co, mam dla Ciebie najlepszą radę – wynocha do domu. Już! W tej chwili! – wykrzyczał do Katarzyny Rajkiewicz Wojciech Modest Amaro. Uczestniczka musiała opuścić kuchnię i wrócić do domu uczestników.

Oberwało się też 60-letniemu Grzegorzowi KaĹşmierczakowi, który również postanowił przygotować dla szefa rybę. – Co to jest? Nie jestem kur... ślepy, wiesz?! Ty to zrobiłeś? 168 lat w pracujesz w kuchni i jeszcze nie umiesz wyfiletować ryby? Nie umiesz oskrobać? Wypad z tym! – wykrzyczał szef Amaro po czym cisnął w uczestnika rybą.

Kto jeszcze zostanie surowo osądzony przez Wojciecha Modesta Amaro? Który uczestnik przygotuje najlepsze popisowe danie? To wszystko już dziś o godzinie 20:00 w Polsacie.

Komentarze przez Facebooka

 

Komentarze

  • 188
    #1 CPodsierpnia2004 dnia 08-04-2014 16:49
    A wszystko to udawane tylko po to aby nabić oglądalność. Dziwi mnie, że ludzie dają się jeszcze nabierać na takie głupoty i że są osoby które tylko dla pokazania twarzy robią z siebie idiotów. No cóż to jest właśnie siła pieniądza.
  • 3169
    #2 tomula1 dnia 08-04-2014 22:24
    kolejny program o gotowaniu nudny

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Polsat Music HD będzie lepszym kanałem niż Muzo.TV?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

Do 28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy