Kwietniowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

PC 04/04/2014
VOD
 W kwietniu w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu hit za hitem. Widzowie mogą wybierać spośród licznych nowości: od produkcji polskich i rosyjskich przez amerykańskie po skandynawskie. rGrawitacjar1;, rPapuszar1;, rChce się żyćr1; r11; to tytuły uhonorowane wieloma nagrodami i świetnymi recenzjami krytyków. Wiosenne wieczory warto spędzić z nowościami VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

Od 4 do 10 kwietnia widzowie Cyfrowego Polsatu po raz kolejny będą mogli skorzystać z promocji 20% taniej. W ramach tej oferty dostępne będą dwa tytuły: rDrogówkar1; Wojciecha Smarzowskiego (pozycja 160 w dekoderach) oraz rNajlepsze najgorsze wakacjer1; duetu Nat Faxon i Jim Rash (pozycja 167).

Na szczycie kwietniowych propozycji plasuje się obsypany nagrodami dramat Sci-Fi r11; rGrawitacjar1;. Film w reżyserii Alfonso Cuaróna otrzymał czterdzieści trzy statuetki, w tym aż siedem Oscarów, m.in. za efekty specjalne, muzykę, montaż, dĹşwięk i zdjęcia. Wisienką na torcie jest znakomity duet aktorski r11; Sandra Bullock oraz George Clooney, którzy zagrali parę astronautów walczących o przetrwanie i powrót do domu. Czy misja zakończy się sukcesem?

Z kosmosu przenosimy się do taboru. Kolejny tytuł to zdobywca czterech Orłów 2014: za najlepszą muzykę, scenografię, kostiumy oraz zdjęcia. rPapuszar1; jest historią pierwszej romskiej poetki (w tej roli Jowita Budnik), której talent zostaje przypadkowo odkryty przez pewnego poetę i wydawcę (Antoni Pawlicki). Film w reżyserii duetu Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze to imponująca wizualnie wyprawa do zaginionego świata polskich Romów.

rChce się żyćr1; to obraz o wartościach, jakie w życiu liczą się najbardziej. Mateusz (w tej roli nagrodzony Orłem Dawid Ogrodnik) od urodzenia cierpi na niedowład kończyn. Mimo przeciwności losu i rozłąki z rodziną walczy o godność, prawo do normalnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Wzruszający, oparty na faktach dramat został nagrodzony pięcioma Orłami. Film będzie dostępny z audiodeskrypcją w dniach 17 i 24 kwietnia.

Kolejny polski tytuł w tym miesiącu to rBez wstydur1;. Obraz Filipa Marczewskiego ukazuje zakazaną miłość brata (Mateusz Kościukiewicz z nominacją do Złotej Kaczki) do siostry (Agnieszka Grochowska z nagrodą Orła). Film był jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów na festiwalu filmowym w Gdyni w 2012 roku.

rPłynące wieżowcer1; to współczesna, kontrowersyjna historia o dojrzewaniu oraz odkrywaniu i rozwijaniu swojej osobowości. Główny bohater filmu Kuba, to młody i dobrze zapowiadający się sportowiec. Wraz ze swoją dziewczyną Sylwią (za tę rolę Marta Nieradkiewicz otrzymała nagrodę Nagrody Indywidualne) wiedzie spokojne, poukładane życie. Wszystko się zmienia, kiedy na jednej z imprez poznaje Michała (Bartosz Gelner) r11; chłopaka, do którego zaczyna czuć coś więcej niż przyjaĹşń.

Z kina polskiego płynnie przenosimy się do Skandynawii. rKobieta w klatcer1; to mroczny kryminał, który trzyma w napięciu do ostatnich minut seansu. Carl Mørck r11; detektyw po traumatycznych przejściach, zajmuje się sprawą zaginionej przed pięcioma laty parlamentarzystki. Sprawę okrywają tajemnicze okoliczności zaginięcia i brak postępów w śledztwie. Z pomocą detektywowi przychodzi błyskotliwy partner r11; Assad.

rSpaleni słońcem 2: Cytadelar1; r11; to ostatnia część trylogii Nikity Michałkowa, która przenosi widza w sam środek ataku żołnierzy Stalina na bronioną przez Niemców Cytadelę. Pułkownikowi Siergiejowi Kotowowi udaje się zbiec, a jego śladami podąża oficer NKWD r11; Mitia, który pomaga mężczyĹşnie wrócić do domu. Ten dramat wojenny jest kontynuacją nagodzonego w 1995 roku Oskarem obrazu rSpaleni słońcemr1;.

Na koniec przenosimy się w sam środek tropikalnej dżungli, a tam czeka rObóz integracyjnyr1;. Znany z wielu filmów akcji Jean-Claude Van Damme wciela się w rolę trenera, pod którego skrzydła trafiają pracownicy pewnej korporacji. Czy uda im się wrócić cało i zdrowo, kiedy okaże się, że są pod opieką byłego żołnierza o psychopatycznych skłonnościach?

Hity ostatnich miesięcy

W kwietniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: rSaga Zmierzch: Przed świtem. Cz. 2r1;, rMaczeta zabijar1;, rMłoda i pięknar1; rW obronie własnejr1;, rMillerowier1;, rObecnośćr1;, rIluzjar1;, rDary anioła: miasto kościr1;, rOlimp w ogniur1;, rBlue Jasminer1;, rPlan ucieczkir1;, rKick-Ass 2r1;, rAtlas chmurr1;, rW imięr1;, rKumbar1; i wiele innych.

Nadal można skorzystać z promocji rPierwszy film za 1 złr1;. Dla widzów pełnoletnich, tylko do końca kwietnia przygotowano rSexi Pakiet VODr1;.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 13-04-2014 03:19
    A kanału filmowego PPV wciąż nie ma!
    icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.