Kwietniowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

Autor: PC 04/04/2014
VOD
 W kwietniu w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu hit za hitem. Widzowie mogą wybierać spośród licznych nowości: od produkcji polskich i rosyjskich przez amerykańskie po skandynawskie. rGrawitacjar1;, rPapuszar1;, rChce się żyćr1; r11; to tytuły uhonorowane wieloma nagrodami i świetnymi recenzjami krytyków. Wiosenne wieczory warto spędzić z nowościami VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

Od 4 do 10 kwietnia widzowie Cyfrowego Polsatu po raz kolejny będą mogli skorzystać z promocji 20% taniej. W ramach tej oferty dostępne będą dwa tytuły: rDrogówkar1; Wojciecha Smarzowskiego (pozycja 160 w dekoderach) oraz rNajlepsze najgorsze wakacjer1; duetu Nat Faxon i Jim Rash (pozycja 167).

Na szczycie kwietniowych propozycji plasuje się obsypany nagrodami dramat Sci-Fi r11; rGrawitacjar1;. Film w reżyserii Alfonso Cuaróna otrzymał czterdzieści trzy statuetki, w tym aż siedem Oscarów, m.in. za efekty specjalne, muzykę, montaż, dĹşwięk i zdjęcia. Wisienką na torcie jest znakomity duet aktorski r11; Sandra Bullock oraz George Clooney, którzy zagrali parę astronautów walczących o przetrwanie i powrót do domu. Czy misja zakończy się sukcesem?

Z kosmosu przenosimy się do taboru. Kolejny tytuł to zdobywca czterech Orłów 2014: za najlepszą muzykę, scenografię, kostiumy oraz zdjęcia. rPapuszar1; jest historią pierwszej romskiej poetki (w tej roli Jowita Budnik), której talent zostaje przypadkowo odkryty przez pewnego poetę i wydawcę (Antoni Pawlicki). Film w reżyserii duetu Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze to imponująca wizualnie wyprawa do zaginionego świata polskich Romów.

rChce się żyćr1; to obraz o wartościach, jakie w życiu liczą się najbardziej. Mateusz (w tej roli nagrodzony Orłem Dawid Ogrodnik) od urodzenia cierpi na niedowład kończyn. Mimo przeciwności losu i rozłąki z rodziną walczy o godność, prawo do normalnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Wzruszający, oparty na faktach dramat został nagrodzony pięcioma Orłami. Film będzie dostępny z audiodeskrypcją w dniach 17 i 24 kwietnia.

Kolejny polski tytuł w tym miesiącu to rBez wstydur1;. Obraz Filipa Marczewskiego ukazuje zakazaną miłość brata (Mateusz Kościukiewicz z nominacją do Złotej Kaczki) do siostry (Agnieszka Grochowska z nagrodą Orła). Film był jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów na festiwalu filmowym w Gdyni w 2012 roku.

rPłynące wieżowcer1; to współczesna, kontrowersyjna historia o dojrzewaniu oraz odkrywaniu i rozwijaniu swojej osobowości. Główny bohater filmu Kuba, to młody i dobrze zapowiadający się sportowiec. Wraz ze swoją dziewczyną Sylwią (za tę rolę Marta Nieradkiewicz otrzymała nagrodę Nagrody Indywidualne) wiedzie spokojne, poukładane życie. Wszystko się zmienia, kiedy na jednej z imprez poznaje Michała (Bartosz Gelner) r11; chłopaka, do którego zaczyna czuć coś więcej niż przyjaĹşń.

Z kina polskiego płynnie przenosimy się do Skandynawii. rKobieta w klatcer1; to mroczny kryminał, który trzyma w napięciu do ostatnich minut seansu. Carl Mørck r11; detektyw po traumatycznych przejściach, zajmuje się sprawą zaginionej przed pięcioma laty parlamentarzystki. Sprawę okrywają tajemnicze okoliczności zaginięcia i brak postępów w śledztwie. Z pomocą detektywowi przychodzi błyskotliwy partner r11; Assad.

rSpaleni słońcem 2: Cytadelar1; r11; to ostatnia część trylogii Nikity Michałkowa, która przenosi widza w sam środek ataku żołnierzy Stalina na bronioną przez Niemców Cytadelę. Pułkownikowi Siergiejowi Kotowowi udaje się zbiec, a jego śladami podąża oficer NKWD r11; Mitia, który pomaga mężczyĹşnie wrócić do domu. Ten dramat wojenny jest kontynuacją nagodzonego w 1995 roku Oskarem obrazu rSpaleni słońcemr1;.

Na koniec przenosimy się w sam środek tropikalnej dżungli, a tam czeka rObóz integracyjnyr1;. Znany z wielu filmów akcji Jean-Claude Van Damme wciela się w rolę trenera, pod którego skrzydła trafiają pracownicy pewnej korporacji. Czy uda im się wrócić cało i zdrowo, kiedy okaże się, że są pod opieką byłego żołnierza o psychopatycznych skłonnościach?

Hity ostatnich miesięcy

W kwietniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: rSaga Zmierzch: Przed świtem. Cz. 2r1;, rMaczeta zabijar1;, rMłoda i pięknar1; rW obronie własnejr1;, rMillerowier1;, rObecnośćr1;, rIluzjar1;, rDary anioła: miasto kościr1;, rOlimp w ogniur1;, rBlue Jasminer1;, rPlan ucieczkir1;, rKick-Ass 2r1;, rAtlas chmurr1;, rW imięr1;, rKumbar1; i wiele innych.

Nadal można skorzystać z promocji rPierwszy film za 1 złr1;. Dla widzów pełnoletnich, tylko do końca kwietnia przygotowano rSexi Pakiet VODr1;.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 13-04-2014 03:19
    A kanału filmowego PPV wciąż nie ma!
    icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg