KuĹşniak i Ślusarz pomogą Amaro w "Piekielnej kuchni"
01/04/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
 Dariusz KuĹşniak i Piotr Ślusarz, którzy walczyli przeciwko sobie o tytuł rTop Chefar1; w pierwszej polskiej edycji show, pomogą Wojciechowi Modestowi Amaro w wyborze najlepszego kucharza spośród uczestników pierwszej edycji rHell's kitchen. Piekielna kuchniar1;.

Dariusz KuĹşniak wygrał staż w restauracji Wojciecha Modesta Amaro, Atelier Amaro i znalazł się w finałowej trójce rTop Chefar1;. Piotr Ślusarz natomiast wygrał prestiżowy staż w najlepszej restauracji świata, El Celler de Can Roca, dodatkowo Amaro zaproponował mu pracę w swojej restauracji.

W programie rHell's kitchen. Piekielna kuchniar1; zobaczymy ich w roli sous szefów r11; pomocników Wojciecha Modesta Amaro. Ich zadaniem jest pilnowanie, szkolenie i kontrolowanie uczestników rHell's kitchen. Piekielna kuchniar1;. Sous szefowie nie tylko będą dbać o to, aby uczestnicy przygotowywali dania zgodnie z przepisami, ale także będą odpowiadać przed samym szefem Amaro za poczynania dwóch rywalizujących drużyn, Czerwonych i Niebieskich.

Polsat: Najpierw rTop Chefr1;, a teraz rHell's kitchen. Piekielna kuchniar1;. Jak to się stało, że znów będziemy mogli oglądać Was na ekranie? Czyżbyście stęsknili się za telewizją?

Piotr Ślusarz: Pewnego spokojnego piątku odebrałem telefon od kierownictwa produkcji. Rozmowa dotyczyła nowego projektu r11; rHell's kitchenr1;. Na początku wahałem się, ponieważ moja rola to gotowanie, a nie praca w telewizji. Po rozmowie z szefem Amaro, stwierdziłem, że to może być dla mnie nowym wyzwaniem i doświadczeniem zawodowym.

Dariusz KuĹşniak: Jest to kolejna przygoda i doświadczenie. Jak to się stało ze jesteśmy w rHell's kitchen. Piekielna kuchniar1;? Trzeba zapytać szefa Amaro i producentów :). Nie ukrywam podoba nam się ta praca, a gdy dowiedziałem się, że będzie tam również Piotr, pomyślałem, że fajnie będzie znowu razem pracować.

Jakie jest Wasze zadanie w rHell's kitchen. Piekielna kuchniar1;?

Piotr Ślusarz: Zadania sous szefów zarówno w rPiekielnej kuchnir1;, jak i w profesjonalnej kuchni są zawsze te same. Jesteśmy od tego, aby utrzymywać wysoki standard, zarządzać zespołem pod nieobecność szefa oraz mieć oko na każdego. Te czynniki wpływają na surowy charakter i rygor jaki panuje na kuchni.

Dariusz KuĹşniak: Ciężka praca z uczestnikami, sprawdzenia ich odporności na stres, podejmowanie szybkich decyzji, praca w zespole i najważniejsze r11; wygrany będzie pracował u szefa Amaro więc nie pozwolimy nikomu, kto nie będzie spełniał tych warunków przejść przez rPiekielną Kuchnięr1; i wygrać! ;).


Szef Kuchni Wojciech Modest Amaro; z lewej r11; sous szefowie Dariusz KuĹşniak i Piotr Ślusarz; z prawej r11; mentor uczestników Kurt Scheller, menedżer restauracji Paweł
foto: Polsat


Podobno niezłe z Was ziółka w programie. Mocno dajecie się we znaki uczestnikom rHell's kitchen. Piekielna kuchniar1;...

Piotr Ślusarz: Ziółka? Jestem pierwszą osobą, która dostaje od szefa Amaro... Nie mam zamiaru nadwerężać cierpliwości za ludzi, którzy chcą wygrać nagrodę po najmniejszej linii oporu. Na kuchni jest ciężko i tak będzie cały czas. Dla uczestników rHell's kitchenr1; to zderzenie dwóch światów r11; domowej sielanki z daniami rangi Michelin...

Dariusz KuĹşniak: Dajemy im jedynie to, co może ich spotkać w gastronomii. Praca w kuchni to nie tylko cuda na talerzach, ale także bardzo ciężka praca, która wymaga pracy umysły i mięśni.

Jak zmieniło się Wasze życie po programie rTop Chefr1;?

Piotr Ślusarz: Zmiana pracy, miejsca zamieszkania, otoczenia, stylu gotowania, ukierunkowania kulinarnego myślenia... Po prostu zmieniłem całe swoje życie! Spełniłem jedno z marzeń i zawiesiłem sobie poprzeczkę jeszcze wyżej.

Dariusz KuĹşniak: Zdecydowanie na lepsze :). Miłe jest to, że potrafiliśmy zaszczepić cząstkę gotowania przede wszystkim u dzieci :). Jesteśmy też bardziej rozpoznawalni, a ludzie, których spotykamy często mówią, że nam kibicowali.To bardzo miłe.

Czy jesteście przygotowani na popularność?

Piotr Ślusarz: Nigdy nie będę gotowy. Jestem człowiekiem, który spędza większość czasu w kuchni, a nie na salonach... Tak od zawsze było, jest i będzie... Moje cele nie są w żadnym stopniu związane z popularnością.

Dariusz KuĹşniak: Trochę mnie to przeraża ;).

rHell's kitchen. Piekielna kuchniar1;: od 8 kwietnia we wtorki o 20:05 w Polsacie.
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Ankieta

Czy Polsat powinien zmienić popołudniowo - wieczorną ramówkę w dni powszednie?

Tak, koniecznie

Nie, nie ma takiej potrzeby

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy