Wybierz pakiet PlusBanku - otrzymasz do 50% rabatu na abonament w Plusie

MN 01/04/2014
Plus Bank
 Od kwietnia osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z pierwszego na rynku pakietu usług bankowo-księgowo-telekomunikacyjnych dla Mikro Firm przygotowanego przez PlusBank we współpracy z operatorem sieci Plus oraz Media Power, właścicielem platformy księgowej IFIRMA.

rOferta Mikror1; to nowatorski pakiet usług dla biznesu gwarantujący kompleksowe wsparcie mikroprzedsiębiorcy w prowadzonej działalności gospodarczej. Łączy on ofertę bankową, księgową i telekomunikacyjną. Klient w jednym czasie i miejscu może otworzyć rachunek bankowy, uzyskać kredyt, otrzymać księgowość internetową czy zakupić telefon i dostęp do Internetu. Wszystko to pozwala znacznie zmniejszyć koszty w porównaniu do zakupu wymienionych usług oddzielnie.

W ramach rOferty Mikror1; przedsiębiorca otrzymuje:
r6; rachunek bankowy w PlusBanku za 0 zł,
r6; do 50% rabatu na abonament w Plusie,
r6; 0 zł za księgowość internetową IFIRMA przez pierwszych 6 miesięcy,
r6; ofertę kredytową dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

rOferta Mikror1; dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwala przedsiębiorcom na mobilne prowadzenie firmy. Wystarczy zainstalować w smartfonie lub na tablecie aplikację mobilną plusbank24 dostępną dla systemów iOS, Android i Windows oraz księgowość internetową IFIRMA, a najważniejsze sprawy księgowo-finansowe zawsze będzie można załatwić od ręki, także poza siedzibą firmy.

rOferta Mikror1; została skonstruowana tak, aby klienci z niej korzystający, za najniższą cenę na rynku otrzymali najwyższą jakość jej elementów składowych. Klienci sieci Plus nawet, jeżeli nie posiadają pakietu internetowego, nie płacą za transmisję danych w telefonie przy korzystaniu z aplikacji mobilnej plusbank24.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 13-04-2014 02:58
    Ciekawe czy Plus Bank S.A. będzie z czasem częścią Cyfrowego Polsatu S.A., bo obecnie tylko współpracują, a w związku, że marka Plus ma tego samego właściciela, to jej usługi mogą być integrowane. Przydałoby się także zwiększenie ilości placówek Plus Banku oraz wprowadzenie lepszej reklamy banku.
    icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.