Terentiew dla tvpolsat.info: "Jest czas na Taniec z gwiazdami" [wideo]

MN 11/03/2014
Wywiady i relacje
 Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu do spraw programowych, tłumacząc transfer programu "Taniec z gwiazdami" z TVN do Polsatu, powiedziała nam, że z formatami jest tak, że one są po prostu do kupienia i gdy jedna stacja uważa, że dany format nie jest jej potrzebny, to druga może mieć inne zdanie w tej sprawie. Dodała, że dwa lata przerwy dla tego królewskiego formatu to bardzo dużo.

Wspomniała też, że dwa lata w show-biznesie to czas, w którym pojawiły się zupełnie nowe gwiazdy. Nina Terentiew powiedziała nam również, że stacji wydawało się, że jest teraz czas na "Taniec z gwiazdami", a że format był wolny, to został zakupiony. Zdradziła, że nie doszło do rozmowy z Edwardem Miszczakiem na temat przejęcia przez Polsat programu. - Ale o czym mamy rozmawiać? (...) Natomiast o czym tu gadać, jak nie ma o czym - powiedziała Terentiew. Dyrektor programowa Polsatu podkreśliła, że widzowie idą za programem i jest im obojętne, w jakiej stacji jest on emitowany.

Poniżej można zobaczyć całą rozmowę Krzysztofa Machajskiego z Niną Terentiew.

  

Komentarze

 • 530
  #1 KO dnia 11-03-2014 19:36
  "O czym tu gadać, jak nie ma o czym" - słuszna racja icon_smile
 • 472
  #2 Jarek dnia 12-03-2014 09:45
  Tak trzymać Pani Nino
 • 3537
  #3 Liverpool802 dnia 12-03-2014 15:52
  Wolny rynek to Polsat zakupił ten projekt TVN nie ma żadnych podstaw do tego aby zarzucić coś Polsatowi w tej kwestii.
 • 3109
  #4 nopodia123 dnia 19-03-2014 18:35
  Jednak w Polsacie nie oszołomił mnie ten program.Od kiedy Grabowski zna się na tańcach to totalna kpina i jeszcze ta Tyszkiewiczowa dobra to ona była kilka lat temu nie twierdzę ,że się nie zna,ale plecie bzdury niestety starość czeka każdego z nas,ale u tej pani występują już pierwsze objawy demencji.Mało tego wypudrowany chłopczyk pan Ibisz.jeśli prowadzi taki program nie powinien prowadzić poranku z polsat news.Z resztą sobotnie i niedzielne wydania poranku z polsat news nie oszołamiają wolę jak prowadzi je Bartosz Kurek to dziennikarz z prawdziwego zdarzenia

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.