"Jesteś moim życiem" na prośbę widzów w Polsat Romans
24/02/2014Autor: MN
Polsat Romans
 Odpowiadając na prośby widzów, Polsat Romans w marcu wprowadzi do ramówki latynoską telenowelę rJesteś moim życiemr1; (rSos mi vidar1;). Serial będzie można oglądać od 17 marca od poniedziałku do piątku o godz. 19.00, a powtórki w kolejny dzień powszedni o godz. 08:30, 09:30 i 18:00 oraz w niedziele od 06:00 (pięć odcinków z tygodnia).

Natalia Oreiro i Facundo Arana znów są parą, jaką pokochali widzowie na całym świecie oglądając niezapomnianego rZbuntowanego aniołar1;. Grają razem w telenoweli pełnej romantycznych, ale też komediowych sytuacji, której akcja rozgrywa się współcześnie w Buenos Aires. Tym razem ona wcieliła się w postać Monity r11; ślicznej bokserki o złotym sercu, on r11; Martina, młodego biznesmena, który wciąż nie może się otrząsnąć po stracie ukochanej żony. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale czy prawdziwe uczucie, które ich połączyło, zdoła przełamać wszelkie dzielące ich bariery?


Natalia Oreiro i Facundo Arana
foto: Polsat Romans


Monita (Natalia Oreiro) jest bokserką, ale w trakcie dramatycznego pojedynku ulega poważnej kontuzji i być może będzie musiała zrezygnować z dalszej kariery sportowej i poszukać innej pracy. W sekrecie przed swoim obecnym narzeczonym, Quique (Carlos Belloso) i jego mamą, Nieves, a dzięki informacjom od przyjaciółki Kimberly (Fabiana Garcia Lago) dziewczyna postanawia ubiegać się o pewną wolną posadę. Zakłada wystrzałową kreację, wypożyczoną od kumpeli z podwórka, Turci (Mónica Atos) i tak wystrojona oraz fantastycznie umalowana wyrusza do biura znanego konsorcjum, marząc o pracy sekretarki, chociaż nie posiada żadnych, niezbędnych ku temu kwalifikacji zawodowych. Przeznaczenie sprawia, że przy wejściu do biurowca spotyka przystojnego młodego mężczyznę, Martina Quesadę (Facundo Arana) i oboje zakochują się w sobie dosłownie od pierwszego wejrzenia. Ona nawet nie podejrzewa, że on mógłby być jej szefem. Martin jest jednym z najbardziej wpływowych biznesmenów w kraju, a na dodatek, byłym mistrzem Formuły 1, który właśnie powrócił ze studiów w Stanach, by zająć się prowadzeniem firmy, odziedziczonej po ojcu. Oczywiście Monita swoim bezpretensjonalnym sposobem bycia wywiera tak fatalne wrażenie na szefowej personelu w jego firmie, że zostaje odrzucona. Ale nic straconego. Prowadząc swoje konsorcjum Martin może zawsze liczyć na pomoc pary zaufanych pracowników: Alfreda (Alejandro Awada) i Mercedes (Clauda Fontan), natomiast powinien wystrzegać się swojego kuzyna, Miguela (Marcelo Mazzarello), który z zawiści potrafi się zniżyć do najbardziej podłej intrygi i zazdrości mu wszystkiego, łącznie z narzeczoną Constanzą (Carla Peterson) r11; kobietą lekkomyślną, którą interesują jedynie pieniądze. Martin jest bogaty, ale nieszczęśliwy. Był już raz żonaty, ale jego młoda i piękna żona zginęła w wypadku lotniczym. Jego serce wciąż przepełnia żal po jej stracie, może już czas rozpocząć nowy związek? Ĺťycie lubi płatać figle i zaskakującym zrządzeniem losu Monita i Martin spotykają się wkrótce raz jeszcze. Dzieli ich właściwie wszystko, ale wystarczyło jedno przypadkowe spotkanie, wymiana spojrzeń, a potem jeszcze romantyczne wyznania w strugach deszczu, by narodziło się prawdziwe uczucie, które potrafi przełamać wszelkie bariery.

Tak rozpoczyna się pełna humoru, ale też nie stroniąca od łez, dramatycznych zwrotów akcji, a przede wszystkim pełna romantycznej pasji historia dwojga ludzi, wywodzących się z różnych środowisk, którzy już stali się jedną z najpopularniejszych par serialowych w Argentynie i w wielu innych krajach na świecie.
Komentarze przez Facebooka
 
Komentarze
 • 2639
  #1 Emil dnia 24-02-2014 22:29
  No to teraz trzeba poprosić o Polsat Romans HD!
  icon_green
 • 2214
  #2 mateush dnia 27-02-2014 08:19
  Ten aktorski duet swego czasu bił rekordy oglądalności z racji Zbuntowanego anioła. Polsat Romans jest własnie takim miejscem, gdzie można prezentować, to co widzowie serialowo lubią i w dodatku wg ich życzenia. To miłe.
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy