"Jesteś moim życiem" na prośbę widzów w Polsat Romans
24/02/2014Autor: MN
Polsat Romans
Odpowiadając na prośby widzów, Polsat Romans w marcu wprowadzi do ramówki latynoską telenowelę „Jesteś moim życiem” („Sos mi vida”). Serial będzie można oglądać od 17 marca od poniedziałku do piątku o godz. 19.00, a powtórki w kolejny dzień powszedni o godz. 08:30, 09:30 i 18:00 oraz w niedziele od 06:00 (pięć odcinków z tygodnia).

Natalia Oreiro i Facundo Arana znów są parą, jaką pokochali widzowie na całym świecie oglądając niezapomnianego „Zbuntowanego anioła”. Grają razem w telenoweli pełnej romantycznych, ale też komediowych sytuacji, której akcja rozgrywa się współcześnie w Buenos Aires. Tym razem ona wcieliła się w postać Monity – ślicznej bokserki o złotym sercu, on – Martina, młodego biznesmena, który wciąż nie może się otrząsnąć po stracie ukochanej żony. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale czy prawdziwe uczucie, które ich połączyło, zdoła przełamać wszelkie dzielące ich bariery?


Natalia Oreiro i Facundo Arana
foto: Polsat Romans


Monita (Natalia Oreiro) jest bokserką, ale w trakcie dramatycznego pojedynku ulega poważnej kontuzji i być może będzie musiała zrezygnować z dalszej kariery sportowej i poszukać innej pracy. W sekrecie przed swoim obecnym narzeczonym, Quique (Carlos Belloso) i jego mamą, Nieves, a dzięki informacjom od przyjaciółki Kimberly (Fabiana Garcia Lago) dziewczyna postanawia ubiegać się o pewną wolną posadę. Zakłada wystrzałową kreację, wypożyczoną od kumpeli z podwórka, Turci (Mónica Atos) i tak wystrojona oraz fantastycznie umalowana wyrusza do biura znanego konsorcjum, marząc o pracy sekretarki, chociaż nie posiada żadnych, niezbędnych ku temu kwalifikacji zawodowych. Przeznaczenie sprawia, że przy wejściu do biurowca spotyka przystojnego młodego mężczyznę, Martina Quesadę (Facundo Arana) i oboje zakochują się w sobie dosłownie od pierwszego wejrzenia. Ona nawet nie podejrzewa, że on mógłby być jej szefem. Martin jest jednym z najbardziej wpływowych biznesmenów w kraju, a na dodatek, byłym mistrzem Formuły 1, który właśnie powrócił ze studiów w Stanach, by zająć się prowadzeniem firmy, odziedziczonej po ojcu. Oczywiście Monita swoim bezpretensjonalnym sposobem bycia wywiera tak fatalne wrażenie na szefowej personelu w jego firmie, że zostaje odrzucona. Ale nic straconego. Prowadząc swoje konsorcjum Martin może zawsze liczyć na pomoc pary zaufanych pracowników: Alfreda (Alejandro Awada) i Mercedes (Clauda Fontan), natomiast powinien wystrzegać się swojego kuzyna, Miguela (Marcelo Mazzarello), który z zawiści potrafi się zniżyć do najbardziej podłej intrygi i zazdrości mu wszystkiego, łącznie z narzeczoną Constanzą (Carla Peterson) – kobietą lekkomyślną, którą interesują jedynie pieniądze. Martin jest bogaty, ale nieszczęśliwy. Był już raz żonaty, ale jego młoda i piękna żona zginęła w wypadku lotniczym. Jego serce wciąż przepełnia żal po jej stracie, może już czas rozpocząć nowy związek? Ĺťycie lubi płatać figle i zaskakującym zrządzeniem losu Monita i Martin spotykają się wkrótce raz jeszcze. Dzieli ich właściwie wszystko, ale wystarczyło jedno przypadkowe spotkanie, wymiana spojrzeń, a potem jeszcze romantyczne wyznania w strugach deszczu, by narodziło się prawdziwe uczucie, które potrafi przełamać wszelkie bariery.

Tak rozpoczyna się pełna humoru, ale też nie stroniąca od łez, dramatycznych zwrotów akcji, a przede wszystkim pełna romantycznej pasji historia dwojga ludzi, wywodzących się z różnych środowisk, którzy już stali się jedną z najpopularniejszych par serialowych w Argentynie i w wielu innych krajach na świecie.

Komentarze przez Facebooka

 

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 24-02-2014 22:29
  No to teraz trzeba poprosić o Polsat Romans HD!
  icon_green
 • 2214
  #2 mateush dnia 27-02-2014 08:19
  Ten aktorski duet swego czasu bił rekordy oglądalności z racji Zbuntowanego anioła. Polsat Romans jest własnie takim miejscem, gdzie można prezentować, to co widzowie serialowo lubią i w dodatku wg ich życzenia. To miłe.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy Polsat Music HD będzie lepszym kanałem niż Muzo.TV?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

Do 28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy