' /> ' /> '>

"Dzień, który zmienił moje życie" o 14:45, "Pielęgniarki" dopiero od 31 marca

MN 14/02/2014
Polsat
 Nowy serial paradokumentalny Polsatu rDzień, który zmienił moje życier1; będzie emitowany od 3 marca od poniedziałku do piątku o godz. 14:45. W związku z tym godzinę emisji zmienią rTrudne sprawyr1;. Jak wynika z ramówki stacji na pierwszy tydzień marca, serial będzie nadawany premierowo w poniedziałki i wtorki o godz. 12:00, a w środy, czwartki i piątki o godz. 13:00. Z kolei inny nowy paradokument rPielęgniarkir1; zadebiutuje 31 marca.

Powtórki rDnia, który zmienił moje życier1; będą nadawane w kolejny dzień powszedni o godz. 10:00. Jest to francuski format, który odniósł ogromny sukces. Historie opowiedziane w serialu są prawdziwe. W odpowiedzi na apel producentów widzowie przesłali opisy najbardziej zaskakujących, poruszających i szokujących wydarzeń, które odmieniły ich los. Takie historie mogą przytrafić się każdemu. W każdym odcinku zobaczymy dwie historie. Producentem serialu, podobnie jak rTrudnych sprawr1;, jest Tako Media, a reżyserem nadzorującym r11; Okił Khamidov.

Z kolei serial rPielęgniarkir1; liczy 40 odcinków i jest autorskim projektem firmy ATM Grupa. Za reżyserię odpowiadają: Leszek Korusiewicz, Michał Janów i Krzysztof Kasior. Produkcja zadebiutuje na antenie 31 marca i będzie nadawana od poniedziałku do piątku (Polsat nie podaje jeszcze godziny emisji).


rPielęgniarkir1;
foto: ATM Grupa


Główne bohaterki tej opowieści to zespół sześciu pielęgniarek: Julita Zakrzewska r11; naczelna pielęgniarka, Anna Rogowska r11; oddział pediatrii, Ewa Dąbrowska r11; oddział pediatrii, Małgosia Paprocka r11; oddział chorób wewnętrznych, Jadwiga Leśniak r11; oddział chorób wewnętrznych, oraz Lucyna Korzecka, która pracuje na oddziale chirurgii. Kiedy lekarze kończą dyżur i wychodzą ze szpitala, to właśnie pielęgniarki są i zawsze będą najbliżej pacjentów. To między pacjentami a pielęgniarkami budują się najsilniejsze więzi i relacje. Każdy z odcinków rPielęgniarekr1; to odrębna historia obyczajowa związana z pacjentem oraz historie z życia nietuzinkowych kobiet jakimi są serialowe pielęgniarki. Wątki poszczególnych opowieści skupiają się głównie wokół obyczajowych problemów pacjenta r11; jego rozterkach, zmartwieniach, nieporozumieniach w rodzinie i wszystkim co jest związane z chorobą. Każdy odcinek opowiada też o życiu w obrębie samego szpitala, sporach pomiędzy personelem pielęgniarskim, kłótniach na temat podziału obowiązków i konfliktach na linii szefowa r11; podwładne.
 

Komentarze

 • 387
  #1 nieustraszony dnia 14-02-2014 17:57
  Trudne Sprawy Straco na zmianie godziny nadawania
 • 1831
  #2 Staszek dnia 14-02-2014 18:42
  Dla Trudnych spraw to już końcówka. Program traci widzów, a jest bliĹşniaczo podobny do Dlaczego Ja. Tako Media nic nie tarci bo to wszystko ich programy.
  trudne sprawy powinny premierowo lecieć na TV4.
 • 2639
  #3 Emil dnia 19-02-2014 21:02
  Jak Trudnych spraw nie będzie po 14:45, to co ja będę oglądać po szkole, jak nic o tej porze nie ma? Tego wymysłu na pewno, bo jestem przekonany, że będzie słabizną.
  icon_smileicon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.