Pierwsze zdjęcia z planu "Pielęgniarek"

MN 13/02/2014
Polsat
 Prezentujemy pierwsze zdjęcia z planu serialu paradokumentalnego rPielęgniarkir1;, który od marca będzie można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie Polsatu. Serial realizuje ATM Grupa. rPielęgniarkir1; to autorski pomysł tej firmy producenckiej.

W serialu rPielęgniarkir1; będzie można znaleĹşć pełne emocji opowieści o ludziach, ich kondycji, problemach i dylematach r11; a nie o ich chorobach. Miejsce akcji: szpital jest tylko pewnym pretekstem do opowiedzenia frapującej historii o ludziach, podobnych do nas. Ten serial to opowieść o kobietach, pracujących jako pielęgniarki w szpitalu miejskim im. Świętej Zofii. Zawód pielęgniarki to praca z ludĹşmi, ale także z ich emocjami. W każdym odcinku poznamy inną historię, ale stały pozostaje zespół sześciu pielęgniarek r11; głównych bohaterek tej opowieści.

W marcu w Polsacie zadebiutuje też inny paradokument r11; rDzień, który zmienił moje życier1; (przeczytaj więcej na ten temat). Nie oznacza to jednak zakończenia emisji znanych już seriali paradokumentalnych (przeczytaj więcej na ten temat).
rPielęgniarkir1;
foto: ATM Grupa

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.