Kolejne światowe produkcje od Monolith Films w VOD Cyfrowego Polsatu i IPLI

Autor: PC 15/01/2014
Ipla
 Cyfrowy Polsat udostępni dla użytkowników telewizji internetowej IPLA i VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej nowe tytuły z kategorii super premium VOD r11; światowe hity od Monolith Films, które widzowie obejrzą jeszcze przed ich premierą na DVD w Polsce i po premierach w amerykańskich kinach. Na platformach właśnie pojawił się pierwszy nowy tytuł r11; rUkładr1;.

Filmy Monolith Films to produkcje z najlepszymi hollywoodzkimi gwiazdami i kino amerykańskie na wysokim poziomie. Umowa z dystrybutorem obejmuje kolejnych osiem tytułów filmowych, które co dwa tygodnie będą pojawiać się w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej oraz IPLI.

rUkładr1; to thriller akcji odsłaniający prawdziwe oblicze brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości, a jednocześnie historia byłych kochanków Martina i Claudii, którzy podejmują się obrony terrorystów w głośnym procesie. W rolach głównych wystąpili r11; Eric Bana znany z roli Hulka i Rebecca Hall.

W kolejnej propozycji, biograficznej historii aktorki filmów pornograficznych, rLovelacer1; z Amandą Seyfried wystąpiły supergwiazdy kina: Sharon Stone i Eric Roberts. Inna nowość to gorące kino akcji r11; rPlan ucieczkir1; będący niespodzianką dla fanów Sylwestra Stallone i Arnolda Schwarzenegera, którzy po raz kolejny spotkali się na planie filmowym.

W kolejnych tygodniach widzowie zobaczą: rJeżeli nadejdzie jutror1;, najnowszy film z Saoirse Ronan w roli głównej ("Bizantium","Intuz"), w reżyserii twórcy hitów "Ostatni król Szkocji" i "Dziewiąty legionr1;, rUziemienir1; r11; komedię o szalonej podróży na koniec świata z ValĂŠrie Bonneton ("Niewinne kłamstewka") i Danyr17;m Boon ("Nic do oclenia"), i mroczną historię o miłości i poświęceniu rCharlie musi umrzećr1;, w której to produkcji swój kunszt aktorski pokazali Shia LaBeouf ("Transformers", "Gangster"), Evan Rachel Wood ("Idy marcowe") i Mads Mikkelsen ("Polowanie"), a film brał udział w konkursie głównym MFF w Berlinie (2013).

Na koniec zestawienia Cyfrowy Polsat i IPLA zaserwują wybuchową mieszankę pojedynku najlepszych aktorów r11; rW obronie własnejr1;,gdzie zagrali znani: Jason Statham (rTransporterr1;, rNiezniszczalnir1;), James Franco (r127 godzinr1;), Winona Ryder (rCzarny łabędĹşr1;) i Kate Bosworth (rSuperman: Powrótr1;), a scenariusz filmu napisał sam Sylwester Stallone. rObóz integracyjnyr1; to z kolei najnowszy tytuł, przy produkcji którego, jako partnerzy, na planie spotkali się Adam Brody ("Lovelace", "Krzyk 4") i Jean-Claude Van Damme, w komedii o tym, jak przetrwać w dżungli.

Dostęp do VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu, w której będą pojawiać się hity od Monolith Films, mają wszyscy abonenci operatora, a filmy w telewizji internetowej IPLA, dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom, obejrzą użytkownicy komputerów z system Windows i Windows 8, smartfonów opartych o systemy Android i Windows Phone, tabletów (Android), telewizorów z dostępem do Internetu (Panasonic, Samsung, Sony, LG, Philips, Sharp), dekoderów Cyfrowego Polsatu. Oferta skierowana jest do użytkowników tylko na terytorium Polski.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 23-01-2014 01:36
    Oferta prezentuje się całkiem dobrze. Szkoda tylko, że PPV Cyfrowego Polsatu nie nadaje jeszcze w HD, a powinni o tym pomyśleć.
    icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg