Pierwszy odcinek nowego serialu HBO "Detektyw" w IPLI

Autor: PC 14/01/2014
Ipla
 Widzowie największej polskiej telewizji internetowej IPLA mogą bezpłatnie obejrzeć pierwszy odcinek najnowszego serialu produkcji HBO r11; rDetektywr1;. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli kontynuować oglądanie serialu na kanale HBO i w serwisie HBO GO (jeśli posiadają ten kanał lub pakiet w ramach swojego abonamentu), gdzie będzie dostępna cała seria nowej produkcji.

Beata Białkowska, dyrektor marketingu i sprzedaży, Cyfrowy Polsat S.A.:
HBO jest naszym wieloletnim partnerem. Nieustannie szukamy nowych obszarów współpracy i rozwiązań, które będą korzystne dla widzów i naszych firm. Teraz mamy do czynienia z bezprecedensowym udostępnieniem nowej produkcji HBO w zewnętrznym serwisie internetowym r11; największej polskiej telewizji internetowej IPLA. Nasza wspólna decyzja wynika z chęci zbadania potencjału takiej dystrybucji.

Pierwszy odcinek rDetektywar1; w IPLI to dobra wiadomość nie tylko dla fanów HBO, którzy z niecierpliwością czekali na kolejny serial stacji, ale także dla użytkowników IPLI, którzy jako jedni z pierwszych zapoznają się z nowością kanału, znanego z wysokiej jakości produkcji docenianych przez widzów na całym świecie. Udostępniony przez HBO w IPLI pierwszy odcinek nowego serialu widzowie obejrzą bezpłatnie i bez reklam.

Autorem scenariusza serialu rDetektywr1; jest pisarz Nic Pizzolatto, reżyserem Cay Joji Fukunaga, zdjęcia nakręcono w Luizjanie. Główni bohaterowie ośmioodcinkowej serii to para detektywów r11; Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey), którzy w połowie lat 90. pracowali razem w wydziale kryminalnym. Rozwiązywali oni w tym czasie sprawę rytualnego zabójstwa. W 2012 roku nieoczekiwanie popełniona zostaje podobna zbrodnia, co powoduje, że partnerzy muszą zmierzyć się z trudnym zadaniem odnalezienia zabójcy i powrotu do nierozwiązanych spraw sprzed latr30; Obydwu detektywów pozornie wiele dzieli r11; począwszy od sytuacji rodzinnych po usposobienie, łączy jednak poczucie misji, wiara w sprawiedliwość i chęć wymierzenia kary za zło i przemoc.

IPLA to największa telewizja internetowa w Polsce, która zapewnia legalny dostęp do kilkudziesięciu tysięcy materiałów w modelu VOD r11; filmów, wydarzeń sportowych, seriali (dostępnych także przedpremierowo), programów telewizyjnych znanych z ponad 30 stacji r11; oraz wydarzeń sportowych i kanałów na żywo. Dostęp do pierwszego odcinka rDetektywówr1; w IPLI mają wszyscy użytkownicy platformy za pośrednictwem strony www.ipla.tv, a dzięki specjalnym aplikacjom także użytkownicy komputerów z systemem Windows, urządzeń mobilnych z systemami Android i Windows Phone, telewizorów Smart TV (LG, Samsung, Panasonic, Sony i Philips), dekoderów Cyfrowego Polsatu, Playstation 3, Netia Playera.
 

Komentarze

 • 2214
  #1 mateush dnia 14-01-2014 17:12
  Serial zapowiada się interesująco, także super, że użytkownicy Ipli będą mieć dostęp do tego nowego obrazu. Oby więcej takich akcji w Ipli.
 • 2639
  #2 Emil dnia 23-01-2014 01:28
  HBO powinno pomyśleć nad uruchomieniem kanału serialowego premium, bo w ostatnim czasie pojawiło się dużo własnych i dobrych produkcji.
  icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg