Pierwszy odcinek nowego serialu HBO "Detektyw" w IPLI

PC 14/01/2014
Ipla
 Widzowie największej polskiej telewizji internetowej IPLA mogą bezpłatnie obejrzeć pierwszy odcinek najnowszego serialu produkcji HBO r11; rDetektywr1;. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli kontynuować oglądanie serialu na kanale HBO i w serwisie HBO GO (jeśli posiadają ten kanał lub pakiet w ramach swojego abonamentu), gdzie będzie dostępna cała seria nowej produkcji.

Beata Białkowska, dyrektor marketingu i sprzedaży, Cyfrowy Polsat S.A.:
HBO jest naszym wieloletnim partnerem. Nieustannie szukamy nowych obszarów współpracy i rozwiązań, które będą korzystne dla widzów i naszych firm. Teraz mamy do czynienia z bezprecedensowym udostępnieniem nowej produkcji HBO w zewnętrznym serwisie internetowym r11; największej polskiej telewizji internetowej IPLA. Nasza wspólna decyzja wynika z chęci zbadania potencjału takiej dystrybucji.

Pierwszy odcinek rDetektywar1; w IPLI to dobra wiadomość nie tylko dla fanów HBO, którzy z niecierpliwością czekali na kolejny serial stacji, ale także dla użytkowników IPLI, którzy jako jedni z pierwszych zapoznają się z nowością kanału, znanego z wysokiej jakości produkcji docenianych przez widzów na całym świecie. Udostępniony przez HBO w IPLI pierwszy odcinek nowego serialu widzowie obejrzą bezpłatnie i bez reklam.

Autorem scenariusza serialu rDetektywr1; jest pisarz Nic Pizzolatto, reżyserem Cay Joji Fukunaga, zdjęcia nakręcono w Luizjanie. Główni bohaterowie ośmioodcinkowej serii to para detektywów r11; Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey), którzy w połowie lat 90. pracowali razem w wydziale kryminalnym. Rozwiązywali oni w tym czasie sprawę rytualnego zabójstwa. W 2012 roku nieoczekiwanie popełniona zostaje podobna zbrodnia, co powoduje, że partnerzy muszą zmierzyć się z trudnym zadaniem odnalezienia zabójcy i powrotu do nierozwiązanych spraw sprzed latr30; Obydwu detektywów pozornie wiele dzieli r11; począwszy od sytuacji rodzinnych po usposobienie, łączy jednak poczucie misji, wiara w sprawiedliwość i chęć wymierzenia kary za zło i przemoc.

IPLA to największa telewizja internetowa w Polsce, która zapewnia legalny dostęp do kilkudziesięciu tysięcy materiałów w modelu VOD r11; filmów, wydarzeń sportowych, seriali (dostępnych także przedpremierowo), programów telewizyjnych znanych z ponad 30 stacji r11; oraz wydarzeń sportowych i kanałów na żywo. Dostęp do pierwszego odcinka rDetektywówr1; w IPLI mają wszyscy użytkownicy platformy za pośrednictwem strony www.ipla.tv, a dzięki specjalnym aplikacjom także użytkownicy komputerów z systemem Windows, urządzeń mobilnych z systemami Android i Windows Phone, telewizorów Smart TV (LG, Samsung, Panasonic, Sony i Philips), dekoderów Cyfrowego Polsatu, Playstation 3, Netia Playera.
 

Komentarze

 • 2214
  #1 mateush dnia 14-01-2014 17:12
  Serial zapowiada się interesująco, także super, że użytkownicy Ipli będą mieć dostęp do tego nowego obrazu. Oby więcej takich akcji w Ipli.
 • 2639
  #2 Emil dnia 23-01-2014 01:28
  HBO powinno pomyśleć nad uruchomieniem kanału serialowego premium, bo w ostatnim czasie pojawiło się dużo własnych i dobrych produkcji.
  icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.