' /> ' /> '>

Invest-Bank zmienia nazwę na Plus Bank

Emil 11/12/2013
Plus Bank
 6 grudnia br. doszło do zmiany nazwy spółki Invest-Bank na Plus Bank. O zmianie nazwy spekulowano już od września, kiedy to Polkomtel zarejestrował marki Plus Bank, Plus Bank 24 oraz Plus Bank Partner w Urzędzie Patentowym. Pojawiła się również informacja o rzekomym kupnie banku przez Polkomtel, ale spółka zdementowała te doniesienia.

Komunikat spółki Invest-Bank na temat zmiany nazwy:
W dniu 6 grudnia br. w KRS zarejestrowana została zmiana nazwy INVEST BANK S.A. na PLUS BANK S.A. PLUS BANK S.A. jest zapowiedzią wyjątkowego projektu biznesowego, którego uruchomienie planowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Jednym z najważniejszych atutów PLUS BANK będzie możliwość współpracy z Polkomtelem r11; operatorem sieci Plus oraz Cyfrowym Polsatem r11; największą platformą satelitarną w Polsce. Jesteśmy przekonani, że do sukcesu nowego przedsięwzięcia przyczyni się również posiadane przez Bank, już ponad 20 letnie doświadczenie w działalności w sektorze bankowym. Już w pierwszym kwartale przyszłego roku PLUS BANK S.A. wspólnie z operatorem sieci komórkowej Plus zaoferuje obecnym i przyszłym Klientom Banku nowoczesne produkty finansowe i telekomunikacyjne. Zostanie również uruchomiony proces zmiany wizualizacji Banku, który będzie dotyczył wymiany oznakowania zewnętrznego sieci własnej Banku oraz dostosowania aranżacji wnętrz placówek Banku. Zmiana nazwy Banku nie wywołuje skutku w postaci zmiany podmiotu, który jest stroną zawartych już umów, tym samym:
r6; wszystkie umowy zawarte przez Klientów i Partnerów z Bankiem zachowują swoją ważność i nie wymagają żadnych zmian,
r6; numery rachunków bankowych Klientów Banku pozostają takie same,
r6; karty płatnicze, na których widnieje dotychczasowa nazwa Banku, będą honorowane do momentu utraty ich ważności,
r6; adres Banku oraz dotychczasowe numery telefonów kontaktowych pozostaje bez zmian.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 13-12-2013 10:29
    Teraz Polkomtel zaprzecza, że nie kupią Invest-Banku, teraz Plus Banku, ale wydaje mi się, że jest to tylko kwestia czasu. Wątpię w to, że pozwoliliby sobie na to, żeby jedna z ich marek handlowy działała poza strukturami właściciela tej marki, czyli Polkomtela.
    wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.