Wielki sukces "Interwencji". Siostry bliźniaczki odnalazły się po latach

MN 01/10/2013
Interwencja
 Teresa Szczepańska z Płocka szukała siostry bliĹşniaczki Lucyny od 40 lat. Dzięki programowi rInterwencjar1; w Polsacie odnalazła ją. To wielki sukces magazynu reporterów Polsatu, który nie byłby możliwy bez pomocy widzów.

Teresa Szczepańska z Płocka choruje na nowotwór. Kontakt z siostrą był jej marzeniem. Wkrótce po emisji reportażu w Polsacie w redakcji rozdzwoniły telefony. Ludzie dzwonili też do fundacji rZerwane Więzir1;. Pani Lucynie ktoś nagrał program, a ta zadzwoniła do rInterwencjir1;. Następnego dnia po emisji reportażu nie było już wątpliwości, że po kilkudziesięciu latach siostra bliĹşniaczka się odnalazła.

Lucyna Domańska w 1964 roku została adoptowana. Całe swoje życie mieszka w Pomiechówku, z kolei pani Teresa czterdzieści lat mieszkała w Ĺťyradowie, czyli niecałe 50 km od swojej siostry, której szukała.

Reportaż można obejrzeć na stronie rInterwencjir1;
 

Komentarze

 • 1349
  #1 DamianCP dnia 01-10-2013 12:54
  Gratulacje dla Interwencji bo oni na prawde działają
 • 2639
  #2 Emil dnia 01-10-2013 17:08
  Rzadko kiedy, a może nawet bardzo rzadko, się zdarza, że takie sprawy mają taki sukces. Oby więcej. Także w tych sprawach społecznych, bo część z nich naprawdę jest absurdalna.
  wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.