' /> ' /> '>

W niedzielę rusza Polsat Romans. Zobacz ramówkę
26/08/2013Autor: MN
Polsat Romans
W niedzielę o 06:00 rano rusza Polsat Romans, najnowsza propozycja Telewizji Polsat stworzona z myślą o kobietach i specjalnie dla nich. Będzie to kanał, w którego ofercie znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne. SprawdĹş dokładną ramówkę kanału.

W ofercie filmowej Polsat Romans codziennie o 21:00 prezentowane będą najpiękniejsze historie kina światowego od klasyki przez komedie romantyczne, dramaty po najnowsze premiery. Zobaczymy także przebojowe seriale, które zaskarbiły sobie już sympatię widzów: „Szpilki na Giewoncie”, „Przyjaciółki”, „Hotel 52”, „Tylko miłość”, „Pensjonat pod różą” czy „Samo Ĺťycie”. W Polsat Romans będzie można obejrzeć odcinki najnowszych seriali, które swoje premiery będą miały już we wrześniu na antenie głównego Polsatu, czyli „2XL” oraz „To nie koniec świata”.

Monika Wojdyga-Makowska, szef kanału Polsat Romans:
Polsat Romans to kanał , który stanie się nieodłącznym towarzyszem każdej kobiety, to świat uczuć, namiętności, intryg i dramatu. Zaczynamy emisję we wrześniu, ponieważ dla Pań to ostatnie tchnienie lata, przemijający smak urlopu, wolności od pracy i codziennych obowiązków. Chcemy złagodzić zderzenie z jesienną rzeczywistością i sprawić by tęsknota za słońcem, zmieniła się w długotrwałe zauroczenie naszymi pasmami filmowymi i serialami.

Codzienne pokazy filmowe to pozycje zakupione z największych światowych bibliotek, które zapewnią niepowtarzalne emocje. Filmowe randki z mężczyznami polskiego i światowego kina m.in.: Ralph Fiennes („Pokojówka na Manhatanie”), Matthew McConaughey („Powiedz tak”), Keanu Reeves („Spacer w chmurach”), Marcin Dorociński („Rozmowy nocą”). Romantyczny Hit, który trafi w każdy kobiecy gust, m.in. „Śniadanie do łóżka” (Małgosia Socha), „Amelia” (Audrey Tautou), „Siostry” (Cameron Diaz). Kolejne propozycje programowe to taneczny krok w świat marzeń, ukochane filmy kostiumowe m.in. „Rycerz króla Artura” (Richard Gere), „Marie Antoinette” (Kirsten Dunst) oraz przeboje muzyczne np. „Burleska” (Cher). Różnorodność oferty to także klasyka kina, w którym odkryjemy tajemnicę kobiecości takich legend jak: Marilyn Monroe, Katharine Hepburn, czy Rita Hayworth oraz filmy pokazujące zawikłane historie, często zaczerpnięte z życia np. „28 dni” (Sandra Bullock), „Głębia oceanu” (Michelle Pfeiffer), „Dla niej wszystko” (Diane Kruger).

Pobierz:
Ramówkę kanału
Repertuar filmowy
Cennik reklam

Komentarze przez Facebooka

  

Komentarze

 • 2214
  #11 mateush dnia 27-08-2013 09:11
  Myślę, że mocnym punktem tej stacji będą właśnie filmy, na które nie ma miejsca gdzie indziej, bo zazwyczaj 'zabili go i uciekł' lepiej puścić, niż dobry dramat, czy komedię romantyczną. A Polsat Romans może świetnie tę lukę filmową uzupełnić.
 • 2960
  #12 rotalplus dnia 27-08-2013 12:32
  Te filmy to powtórki z Polsatu i Polsatu Filmy, które choćby teraz sa wałkowane:
  Siostry, Śniadanie do łóżka, Dla niej wszystko (niebawem w TV4), Rozmowy nocą - najpierw sprawdĹş zanim coś napiszesz

  Jedyną nowością jest chyba BURLESKA
 • 1927
  #13 kamil18324 dnia 27-08-2013 16:54
  Może gdyby pokazywali telenowele takie jak Zbuntowany Anioł,Gorzka Zemsta itp to sukces jako taki by był ale z tego co widzę po ramówce wszystko można zobaczyć na pozostałych ich kanałach icon_wink czekać tylko jak pojawią się też Pamiętniki z wakacji Trudne sprawy itp
 • 2152
  #14 przemekp dnia 29-08-2013 05:06
  Beznadziejna ramówka - same powtórki i to po kilka odcinków jednego serialu na dzień i parę filmów w tygodniu...

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy