' /> ' /> '>

W niedzielę rusza Polsat Romans. Zobacz ramówkę

MN 26/08/2013
Polsat Romans
 W niedzielę o 06:00 rano rusza Polsat Romans, najnowsza propozycja Telewizji Polsat stworzona z myślą o kobietach i specjalnie dla nich. Będzie to kanał, w którego ofercie znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne. SprawdĹş dokładną ramówkę kanału.

W ofercie filmowej Polsat Romans codziennie o 21:00 prezentowane będą najpiękniejsze historie kina światowego od klasyki przez komedie romantyczne, dramaty po najnowsze premiery. Zobaczymy także przebojowe seriale, które zaskarbiły sobie już sympatię widzów: rSzpilki na Giewoncier1;, rPrzyjaciółkir1;, rHotel 52r1;, rTylko miłośćr1;, rPensjonat pod różąr1; czy rSamo Ĺťycier1;. W Polsat Romans będzie można obejrzeć odcinki najnowszych seriali, które swoje premiery będą miały już we wrześniu na antenie głównego Polsatu, czyli r2XLr1; oraz rTo nie koniec światar1;.

Monika Wojdyga-Makowska, szef kanału Polsat Romans:
Polsat Romans to kanał , który stanie się nieodłącznym towarzyszem każdej kobiety, to świat uczuć, namiętności, intryg i dramatu. Zaczynamy emisję we wrześniu, ponieważ dla Pań to ostatnie tchnienie lata, przemijający smak urlopu, wolności od pracy i codziennych obowiązków. Chcemy złagodzić zderzenie z jesienną rzeczywistością i sprawić by tęsknota za słońcem, zmieniła się w długotrwałe zauroczenie naszymi pasmami filmowymi i serialami.

Codzienne pokazy filmowe to pozycje zakupione z największych światowych bibliotek, które zapewnią niepowtarzalne emocje. Filmowe randki z mężczyznami polskiego i światowego kina m.in.: Ralph Fiennes (rPokojówka na Manhatanier1;), Matthew McConaughey (rPowiedz takr1;), Keanu Reeves (rSpacer w chmurachr1;), Marcin Dorociński (rRozmowy nocąr1;). Romantyczny Hit, który trafi w każdy kobiecy gust, m.in. rŚniadanie do łóżkar1; (Małgosia Socha), rAmeliar1; (Audrey Tautou), rSiostryr1; (Cameron Diaz). Kolejne propozycje programowe to taneczny krok w świat marzeń, ukochane filmy kostiumowe m.in. rRycerz króla Arturar1; (Richard Gere), rMarie Antoinetter1; (Kirsten Dunst) oraz przeboje muzyczne np. rBurleskar1; (Cher). Różnorodność oferty to także klasyka kina, w którym odkryjemy tajemnicę kobiecości takich legend jak: Marilyn Monroe, Katharine Hepburn, czy Rita Hayworth oraz filmy pokazujące zawikłane historie, często zaczerpnięte z życia np. r28 dnir1; (Sandra Bullock), rGłębia oceanur1; (Michelle Pfeiffer), rDla niej wszystkor1; (Diane Kruger).

Pobierz:
Ramówkę kanału
Repertuar filmowy
Cennik reklam
  

Komentarze

 • 2214
  #11 mateush dnia 27-08-2013 09:11
  Myślę, że mocnym punktem tej stacji będą właśnie filmy, na które nie ma miejsca gdzie indziej, bo zazwyczaj 'zabili go i uciekł' lepiej puścić, niż dobry dramat, czy komedię romantyczną. A Polsat Romans może świetnie tę lukę filmową uzupełnić.
 • 2960
  #12 rotalplus dnia 27-08-2013 12:32
  Te filmy to powtórki z Polsatu i Polsatu Filmy, które choćby teraz sa wałkowane:
  Siostry, Śniadanie do łóżka, Dla niej wszystko (niebawem w TV4), Rozmowy nocą - najpierw sprawdĹş zanim coś napiszesz

  Jedyną nowością jest chyba BURLESKA
 • 1927
  #13 kamil18324 dnia 27-08-2013 16:54
  Może gdyby pokazywali telenowele takie jak Zbuntowany Anioł,Gorzka Zemsta itp to sukces jako taki by był ale z tego co widzę po ramówce wszystko można zobaczyć na pozostałych ich kanałach icon_wink czekać tylko jak pojawią się też Pamiętniki z wakacji Trudne sprawy itp
 • 2152
  #14 przemekp dnia 29-08-2013 05:06
  Beznadziejna ramówka - same powtórki i to po kilka odcinków jednego serialu na dzień i parę filmów w tygodniu...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.