"Nasz nowy dom" w niedziele o 17:45 w Polsacie [foto]

MN 14/08/2013
Nasz nowy dom
 rNasz nowy domr1; to nowy program Telewizji Polsat, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 6 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program poprowadzi Katarzyna Dowbor, a pierwszy odcinek pojawi się w niedzielę, 29 września o godzinie 17:45.

W programie rNasz nowy domr1; poznamy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, żyjąc w domach wymagających natychmiastowego remontu. Dowiemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Poznamy wszystkich mieszkańców, ich marzenia, często prozaiczne o pokojach dla dzieci, czy nowej łazience. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. Widzowie zobaczą jak starannie trzeba zaplanować i realizować prace mając na ich wykonanie tylko 6 dni. To będzie prawdziwy wyścig z czasem i piętrzącymi się trudnościami, które zwykle pojawiają się przy tak kompleksowych i gruntownych remontach. W finale każdego odcinka zobaczymy powrót rodzin do ich odremontowanych domów. Niejednokrotnie to co zobaczą przerośnie ich oczekiwania. Nie zabraknie łez radości i wielkiego szczęścia, że i tym razem udało pomóc potrzebującej rodzinie.

Pierwszy, premierowy odcinek rNaszego nowego domur1; pojawi się na antenie Telewizji Polsat pod koniec września 2013. Program realizuje Constantin Entertainment. W pierwszym sezonie zostanie zrealizowanych 10 odcinków.


Katarzyna Dowbor
foto: Polsat


Komentarze

  • 2152
    #11 przemekp dnia 16-08-2013 00:55
    Może to i lepiej, że ten program zacznie się o wiele póĹşniej niż inne, bo start "wszystkiego na raz" to mogłoby być trochę za dużo, dlatego widzowie będą mogli stopniowo poznawać nowości icon_green

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.