Ruszyły zdjęcia do "2XL". Romanowska o serialu dla tvpolsat.info

MN 09/07/2013
Polsat
 Ruszyły zdjęcia do nowego serialu r2XLr1;, który dla Polsatu produkuje firma Akson Studio. Pojawi się on na antenie prawdopodobnie już jesienią. W rolach głównych zobaczymy Elżbietę Romanowską (Agata Dec) i Edytę Jungowską (dietetyczka Laura Zabawska). W serialu wystąpią też, m.in.: Przemysław Sadowski, Filip Bobek, Natalia Klimas i Piotr Rogucki. O nowej produkcji specjalnie dla tvpolsat.info opowiada Elżbieta Romanowska.

Elżbieta Romanowska dla tvpolsat.info:
Będzie to opowieść o młodej dziewczynie plus size, która poprzez zawiłości losu, poprzez doświadczenia życiowe znalazła się właśnie w takim momencie życia, że przytyła i postanawia jednak coś z tym zrobić. Wybiera najdurniejszy z możliwych sposobów, czyli dieta jeden liść sałaty. I trafia do szpitala. Trafia do szpitala, więc przyjaciele wraz z lekarzem postanawiają ją jakoś zdopingować i wysyłają ją do dietetyka. Nie jest to łatwe, ponieważ Agata nie ma zbyt łatwego charakteru, ale jakoś im się to udaje i tak to się wszystko zaczyna. Łatwo też nie będzie, ponieważ jak się okaże i dietetyczka (Edyta Jungowska r11; przyp. red.) nie jest osobą, o jakiej myślała Agata. Nie spodziewała się, że zobaczy panią, która będzie właściwie wyglądać gabarytowo podobnie do niej.

Cały wywiad Krzysztofa Machajskiego z Elżbietą Romanowską już niebawem.


Komentarze

  • 2214
    #11 mateush dnia 11-07-2013 08:32
    Polsat ostatnimi czasy wypuszcza dobre seriale, także teraz może być podobnie. Zobaczymy na jesień, aczkolwiek ode mnie już plus za podjęcie takiej tematyki. Jakby nie było popularnej.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.