Wojewódzki krytykuje TOPtrendy, Rock mu odpowiada

MN 20/06/2013
TOPtrendy
 Kuba Wojewódzki na łamach rPolitykir1; skrytykował tegoroczny festiwal TOPtrendy. Gwiazda stacji TVN określiła imprezę Polsatu jako rpołączenie festiwalu w Jarocinie z festynem, grillem, telezakupami i dożynkamir1;, która według niego ma małe szanse powodzenia. Wojewódzkiemu na swoim profilu na Facebooku odpowiedział Maciej Rock, prezenter Polsatu, który wypomniał stacji TVN, że nie ma ona odpowiedniego miejsca, gdzie artyści mogą się pokazać.

Kuba Wojewódzki w rPolitycer1;:
Odbył się kolejny festiwal TOPtrendy. Chwała Polsatowi za to, że próbuje dbać o polską muzykę, ale połączenie festiwalu w Jarocinie z festynem, grillem, telezakupami i dożynkami ma małe szanse powodzenia. Ja zdezerterowałem po pierwszym dniu, kiedy prowadzący krzyczał na mnie ze sceny, wymieniając słowa rmoi drodzyr1; 69 razy, a słowo rsłuchajcier1; wymienił 49 razy. Nie taniej wymienić prowadzącego? Podczas wspomnianego festiwalu cała Polska mogła oglądać współprowadzącego Kabareton Olafa Lubaszenkę. Olaf pojawił się tam w pełnej krasie swoich 135 kg talentu i dorobku. To podobno nie jest jego ostatnie słowo. A jego słowa mają wagę.

Maciej Rock:
Kubo Wojewódzki, mój drogi królu TVN. Przeglądam Waszą ramówkę w poszukiwaniu miejsca, gdzie artyści mogą się pokazać i dać się usłyszeć. Miejsca innego niż program typu karaoke, miejsca gdzie może wystąpić np. Kamil Bednarek, zwycięzca Waszego rMam Talentr1; i pokazać nad czym ostatnio pracuje. I rzeczywiście TVN stworzył takie miejsce, pomiędzy smażeniem sojowego kotleta i wyznaniami Ilony Felicjanskiej r11; to prestiżowa scena rDzień Dobry TVNr1;. Na naszych tegorocznych dożynkowo-grillowych TOPtrendach wystąpili m.in. Ania Dąbrowska, Kazik, Czesław Mozil, Coma, a Hey miał swój godzinny set. Drugiego dnia zaprezentowaliśmy 10 mniej znanych kapel, prawie tyle co w programie rKuba Wojewódzkir1; przez cały sezon, z tą różnicą, że u nas mieli okazję zaśpiewać cały utwór, a nie tylko wstydliwy fragment pod literki końcowe. Liczę, że kiedyś zamiast szczekać z leśnej chatki, wraz z całym królestwem pokażecie nam jak się robi i prowadzi prawdziwy festiwal. Na razie powodzi nam się nieĹşle od 10 lat i również Ciebie zapraszam za rok, żebyś znowu miał o czym napisać.
  

Komentarze

 • 3537
  #1 Liverpool802 dnia 20-06-2013 19:48
  Haha recenzent się znalazł a prawda jest taka że te Programy Wojewódzkiego w TVN są denne i nudne jak flaki z olejem porównać można oglądalność Top trendów z każdym odcinkiem tego jego żałosnego Show icon_smile.
 • 1831
  #2 Staszek dnia 20-06-2013 20:03
  Rock mu świetnie odpowiedział.
 • 1514
  #3 Direct dnia 20-06-2013 20:08
  Lubię talk-show Kuby w TVN, jednak muszę przyznać, że w tym wypadku Rock ma rację.
 • 1165
  #4 frk001 dnia 20-06-2013 20:27
  Ja się zgadzam i z jednym i z drugim Panem. Festiwal mógłby być znacznie lepszy gdyby ograniczono dużą ilość tej komercji o której mówi Wojewódzki. Luzackie prowadzenie we wszystkich Polsatowskich programach tez już może wielu irytować. I te nachalne smsy... Mogliby sobie już to świecenie telefonami, tabletami darować.
 • 1349
  #5 DamianCP dnia 21-06-2013 10:06
  Bardzo dobrze mu Rock odpowiedział i ma rację.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.