Ipla z nową kampanią reklamową [wideo]

MN 07/03/2013
Ipla
 Dziś rusza kampania promująca nowości programowe największej telewizji internetowej r11; ipla, m.in. możliwość korzystania z legalnego, bezpłatnego dostępu do przedpremierowych odcinków najpopularniejszych seriali emitowanych w Telewizji Polsat oraz bogactwo i różnorodność oferowanych treści: filmów, seriali, wydarzeń sportowych.

Kampania obejmuje działania reklamowe i sponsoringowe w kanałach Telewizji Polsat oraz online r11; na platformie ipla.tv i w serwisach zewnętrznych. Na antenach kanałów Telewizji Polsat emitowane będą dwa spoty reklamowe r11; 15-sekundowy dedykowany promocji dostępu do przedpremierowych odcinków seriali oraz 30-sekundowy informujący o nowościach i bogactwie treści w ofercie ipla. Przy najpopularniejszych serialach Telewizji Polsat r11; rPrzyjaciółkir1; i rNa krawędzir1; r11; pojawią się belki kierujące widza do ipla.


Spot reklamowy w krótszej wersji


Działania online dla ipla obejmują współpracę z serwisem FilmWeb.pl, kampanię tekstową i graficzną w wyszukiwarkach oraz zasięgową w sieciach AMNET i Netshare. W związku z nową ofertą programową ruszają także działania autopromocyjne w ramach serwisu ipla.tv i aplikacji ipla w nowej szacie graficznej. Cała kampania wspierana jest także działaniami prowadzonymi na fanpager17;u ipla w serwisie Facebook.com: facebook.com/iplaTV, który obecnie posiada ponad 100 tys. fanów.

Za przygotowanie kampanii odpowiadają: kreacja r11; Cyfrowy Polsat i studio Nextmedia, postprodukcja spotu telewizyjnego r11; studio Nextmedia, zakup mediów r11; Cyfrowy Polsat, Polsat Media i Carat Polska.

Równolegle w najbliższych dniach w wyszukiwarkach oraz serwisach ipla.tv i SuperExpress.pl prowadzone będą działania promujące galę KSW 22, która odbędzie się 16 marca na warszawskim Torwarze i będzie dostępna na antenach Polsatu i Polsatu Sport oraz w telewizji internetowej ipla.


Komentarze

  • 3361
    #11 kuba43332 dnia 07-03-2013 19:50
    @ALKO, Ja też popieram icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.