Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" już od jutra w Polsacie

KO 05/03/2013
Polsat
 Już jutro premierowy odcinek kolejnego sezonu "Świata według Kiepskich". Kronikarze serialu utrzymują, że 17-ego, ale produkcja miała w swojej historii kilka przerw, a tylko druga seria i zarazem pierwszy sukces przyniosły aż 244 odcinki "Świata według Kiepskich". "Świat według Kiepskich" powstaje już od 14 lat i jest najdłużej, zaraz po "Klanie", emitowanym polskim serialem.

Środowy odcinek wprowadzi w kamienicy z ul. Ćwiartki 3/4 "Stan wyjątkowy". PaĹşdzioch (Ryszard Kotys) wstrząśnięty faktem, że ktoś regularnie zanieczyszcza mu wycieraczkę, oskarży kolejno wszystkich mieszkańców. Ferdek uświadomi mu, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Ale to dopiero początek, bo w tym sezonie czekają widzów przede wszystkim rubinowe gody Halinki (Marzeny Kipiel-Sztuki) i Ferdynanda (Andrzej Grabowski). Dla rodziny i sąsiadów będzie to okazja do hucznych obchodów i świętowania, a dla obojga Kiepskich moment podsumowania i wielu gorzkich refleksji, które popchną małżonków do decyzji or30; rozstaniu. Nie bez wpływu na tę sytuację będzie pewnie młodzieńcza miłość Ferdka (w roli dziewczyny sprzed lat - Krystyna Tkacz) przed spotkaniem, z którą Kiepski będzie się chciał jak najlepiej przygotować, próbując zatuszować upływ czasu.

W odcinku rGorzelak, Kobielak i Majster Kurdzielakr1; rodzinka Kiepskich przeżyje koszmarny remont w kamienicy podczas którego dojdzie do poważnej inwigilacji wszystkich mieszkańców kamienicy przez ekipę remontową. Natomiast w odcinku rSamotność w siecir1; Kiepscy i ich sąsiedzi spotkają się z problemem chamstwa internautów, którzy anonimowo będą ich wyśmiewać i pomawiać. Kiepscy podejmą wyzwanie i w efekcie dojdzie do absurdalnego pojedynku na rwymyślne sposoby obrażaniar1;. Ciekawie będzie też u sąsiada PaĹşdziocha (Ryszard Kotys), który w kolejnych odcinkach m.in. podejmie się śledztwa w sprawie zdemolowanej ubikacji a wraz z żoną Heleną (Renata Pałys) założy Muzeum Seksu Ziemi Dolnośląskiej.

Pierwszy odcinek nowej serii "Świata według Kiepskich" w środę o 20.00 w Polsacie.
 

Komentarze

 • 3170
  #1 daniel212 dnia 05-03-2013 17:53
  Fajnie że kiepskich można oglądać dalej, i powinni dobić do 500 odcinków, to byłby najdłuższy taki serial, pamiętam że już miało nie być tych odcinków ale są nadal i będą dalej mam taką nadzieję, jeszcze pochwalić możną iplę, bo tam też są wszystkie odcinki gdzie zawsze sobie obejrze jak nic nie ma w tv.smile1
 • 1349
  #2 DamianCP dnia 06-03-2013 16:20
  Świat Według kiepskich to dla mnie naj lepszy serial komediowy i cieszę się ze kręcą dalej ten serial mimo że te nowsze odcinki są słabsze ale mi się podobają i tak icon_smile jest się z czego pośmiać w tym serialu icon_smile
 • 1266
  #3 tadeusz242 dnia 06-03-2013 18:42
  pfft Nic specjalnego szkoda czasu na takie pierdoły pfft

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.