Ipla mobilna - nowe aplikacje, milion pobrań

Autor: KO 23/01/2013
Ipla
 W Google Play pojawiła się nowa odsłona bijącej rekordy popularności aplikacji ipla dla systemu Android. Wkrótce po niej udostępniona zostanie nowa wersja dla systemu iOS. Nowe aplikacje ipla na urządzenia iPhone, iPad oraz smartfony i tablety działające na platformie Android zyskają nowy biały wygląd i odświeżony system nawigacji ułatwiający korzystanie z rozbudowywanej oferty treści, w tym transmisji na żywo.

Ipla, licząca według najnowszej fali badania Megapanel PBI/Gemius ponad 2,5 miliona użytkowników, bije rekordy popularności wśród aplikacji mobilnych umożliwiających oglądanie treści wideo. Już milion razy pobrano aplikację na system Android, co czyni iplę najpopularniejszą aplikacją wideo i drugą najpopularniejszą Polską aplikacją w sklepie Google Play. Rola urządzeń mobilnych w całej strategii ipla stale rośnie. Łącznie już 40% ruchu w ipla generują użytkownicy innych platform niż komputery, czyli urządzenia mobilne i SmartTV.

Albert Szybiński, zastępca dyrektora ds. marketingu usług online w Cyfrowym Polsacie:
Wszystkie nasze aplikacje systematycznie odświeżamy, aby maksymalizować komfort korzystania z nich przez naszych widzów. Jako pierwsze nowy wygląd zyskały strona www.ipla.tv oraz aplikacja na komputery z systemem Windows. Teraz przyszła pora na nową odsłonę urządzeń mobilnych, zarówno smartfonów jak i tabletów.

Nowe aplikacje mobilne oferują nie tylko odświeżoną szatę graficzną, lecz także umożliwiają pełniejsze korzystanie z możliwości, jakie daje ipla, w tym oglądanie ponad 20 kanałów telewizyjnych na żywo czy dokonanie płatności za dostęp do pojedynczego materiału nadawanego na żywo w systemie PPV. W ramach rozbudowy oferty programowej ipla, w ostatnich tygodniach w aplikacjach mobilnych pojawiły się nowe sportowe kanały telewizji linearnej - Eurosport HD i Eurosport2 HD - uzupełniające obok Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra, Polsatu Sport News i Fightboxu gamę stacji sportowych dostępnych w pakiecie iplaSPORT.

Widzowie ipla za pomocą aplikacji mobilnych mogą także oglądać seriale Telewizji Polsat i Telewizji Polskiej, z którymi rozszerzono zakres współpracy w ramach długoterminowych umów.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg