Nowe funkcjonalności w nowej odsłonie ipla
11/12/2012Autor: KO
Ipla
 Nowa odsłona ipla wiąże się także z odświeżeniem całego serwisu. Wzbogacone zostały funkcjonalności aplikacji na różne urządzenia, których rola w całości platformy stale rośnie. Oglądalność treści na innych platformach niż PC wynoszą już nawet 40% całego ruchu w ipla.

Teraz treści VOD oraz linearne można oglądać także za pomocą strony www.ipla.tv. Strona zmieniła swój wygląd, zyskując nową białą kolorystykę, lekki charakter, czytelniejszą nawigację oraz uproszczone systemy płatności. Konto na stronie można integrować z aplikacjami oraz z serwisem Facebook.

Nowy lżejszy wygląd zyskała także aplikacja ipla na komputery z systemem Windows. Jej użytkownicy mogą także liczyć na dodatkowe profity, jak możliwość bezpłatnego oglądania premier seriali z Telewizji Polsat. Udostępniona została także wersja na Windows8, która zaoferowana była już w dniu premiery rynkowej systemu. Wszytskie treści płatne zapewniane są użytkownikom komputerów z systemem Widows. Jednocześnie trwają prace nad udostępnieniem wszystkich oferowanych przez ipla bibliotek hollywoodzkich studiów także dla użytkowników komputerów wyposażonych w system MacOS r11; obecnie mogą oni korzystać z treści Disneya i polskich dystrybutorów.

Wszystkie aplikacje mobilne (na telefony i tablety) służą teraz nie tylko do oglądania VOD, lecz także sportu na żywo dzięki tematycznym kanałom telewizji linearnej. Listę nowości domyka poszerzenie zakresu umowy licencyjnej między ipla a TVP, dzięki czemu seriale z tej stacji można teraz oglądać nie tylko za pomocą komputera, lecz także urządzeń mobilnych i SmartTV.

Dzięki wszystkim zrealizowanym zmianom, ipla oferuje swoim widzom dostęp do ponad 20 linearnych stacji telewizyjnych, transmisje na żywo w wysokiej jakości oraz największą w Polsce legalną bazę treści telewizyjnych, liczącą ok. 48 tys. materiałów, w tym ponad 100 tytułów seriali, programy telewizyjne z ponad 30 stacji TV i około 200 godzin miesięczne transmisji największych wydarzeń sportowych. W ofercie ipla znajdują się programy znane m.in. ze stacji TV: Polsat, TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Polsat Cafe, Cartoon Network, MTV, Polsat Play, 4FunTV, Nickelodeon, Rebel:TV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, FilmBox, DocuBox, FilmBox Family i innych.

Dostęp do zasobów telewizji ipla, dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom, mają użytkownicy komputerów z systemem Windows i Windows 8, smartfonów opartych o systemy iOS, Android, Windows Phone, tabletów (iPad i z systemem Android), telewizorów z dostępem do Internetu (Panasonic, Samsung, Sony, LG, Philips), operatorów (TV kablowa TOYA, Cyfrowy Polsat) oraz konsol (PlayStation 3).

Taniej dla abonentów Cyfrowego Polsatu

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą korzystać z zasobów ipla na specjalnych warunkach. Filmy z biblioteki ipla są dostępne dla abonentów operatora do 15 % taniej, pakiety - nawet do 50% taniej. Wszyscy klienci Cyfrowego Polsatu dostają na start pakiet podstawowy ipla Extra, a abonenci oferty Premium - w cenie abonamentu za telewizję bogaty pakiet iplaMIX ipla z 11 kanałami telewizyjnymi ipla, 30 filmami (co tydzień 3 nowe tytuły) i dostępem do pakietów iplaSPORT i iplaPREMIERY.
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
icon_green_sw
icon_smile_sw
icon_lol_sw
icon_twisted_sw
icon_redface_sw
icon_cry_sw
icon_wink_sw
icon_confused_sw
icon_surprised_sw
icon_razz_sw
icon_biggrin_sw
icon_evil_sw
icon_cool_sw
icon_idea_sw
icon_question_sw
icon_exclaim_sw
icon_arrow_sw
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cyfrowy Polsat
Kategorie
Kanały ogólnotematyczne
Kategorie
Kanały tematyczne
Kategorie
Programy i seriale
Kategorie
Plus
Kategorie
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Zwycięzcy plebiscytu tvpolsat.awards

Wyniki plebiscytu

Ankieta

Jak oceniasz zakup przez Polsat kanałów grupy ZPR Media?

Dobrze

Źle

Trudno powiedzieć

Partnerzy