Relax Mix nie dla wszystkich

MN 17/05/2007
Cyfrowy Polsat
 Z oficjalnego komunikatu Cyfrowego Polsatu wynika, że akcją promocyjną - "pakiet Relax Mix za darmo" nie będą objęci abonenci posiadający zaległości w płatnościach, już subskrybujący Pakiet Familijny i Relax Mix/Relax Mix Film, a także - z przyczyn technicznych - klienci posiadający srebrne dekodery Samsung.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że od najbliższego piątku (18 maja br.) przez cały tydzień abonenci pakietu Mini i Familijnego oraz abonenci bez aktualnej subskrypcji będą mieli możliwość oglądania pełnej oferty pakietu Relax Mix. Akcja "otwartego okna" potrwa do 24 maja br. Jej celem jest zapoznanie widzów z zawartością programową naszej bogatej oferty, pokazanie im jej różnorodności a tym samym zachęcenie do posiadania pakietu Relax Mix na co dzień. W ciągu w/w tygodnia Abonenci będą codziennie informowani za pośrednictwem komunikatów wyświetlających się na ekranie telewizora o możliwości oglądania dodatkowego pakietu. Jednocześnie w każdej chwili będą mogli skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta i wykupić pakiet Relax Mix. Akcją nie będą objęci klienci posiadający zaległości w płatnościach oraz klienci już subskrybujący Pakiet Familijny i Relax Mix lub Relax Mix Film, a także - z przyczyn technicznych - klienci posiadający srebrne dekodery Samsung.

Źródło: Cyfrowy Polsat
 

Komentarze

 • mateusz
  #1 mateusz dnia 17-05-2007 22:27
  Wie ktoś moze czy programy Cinemax będa odkodowane ?
  Ja płace za Relax Mix i fajnie by było jakbym ja w ramach tej promocji mógl obejrzeć jakiś czas te programy za darmo ;-]
 • 1
  #2 MN dnia 18-05-2007 14:23
  Nie będą odkodowane.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.