' /> ' /> '>

Małgorzata Ĺťak nie jest już prezesem Fundacji Polsat

MN 26/10/2012
Fundacja Polsat
 Małgorzata Ĺťak przestała pełnić funkcję prezesa zarządu Fundacji Polsat, której była założycielką. Na tym stanowisku zastąpił ją Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu i dyrektor generalny Telewizji Polsat oraz członek rady nadzorczej Radia PiN. Wiceprezesem fundacji bez zmian jest aktorka Elżbieta Zającówna.

Mirosław Błaszczyk pełni funkcję prezesa zarządu Polsatu od końca kwietnia 2007 roku. Wcześniej był prokurentem i dyrektorem biura zarządu Telewizji Polsat. Błaszczyk jest absolwentem Wydziału Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Z Telewizją Polsat związany jest od początku istnienia. Z kolei we wrześniu tego roku dołączył do składu rady nadzorczej Radia PiN. Funkcję prezesa Fundacji Polsat będzie łączył z dotychczasowymi obowiązkami.

Prezes Polsatu w radzie nadzorczej Radia PiN


Mirosław Błaszczyk w towarzystwie Grażyny Wolszczak
foto: Polsat/Studio69


Do chwili publikacji tej informacji nie otrzymaliśmy komentarza Telewizji Polsat w sprawie zmiany na stanowisku prezesa Fundacji Polsat.

Jak informowaliśmy w kwietniu, Małgorzata Ĺťak rozwodzi się z Zygmuntem Solorzem-Ĺťakiem, właścicielem, m.in. Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i sieci Plus.
 

Komentarze

  • 612
    #1 Dzii dnia 26-10-2012 19:24
    Na mój gust z CP dzieje się jak z TVN kilka lat temu. Walter i ten drugi, założyciele i twórcy TVN zostali odsunięci od władzy. Pewnie i w Polsacie coś takiego się stanie.
  • 2970
    #2 Odys dnia 27-10-2012 09:53
    To są wyłącznie wcześniej uzgodnione zmiany powiązane z życiem prywatnym Małgorzaty Żak (czyt. rozwód).

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.