Jesień w Szóstce z powtórkami z Czwórki

MN 19/08/2012
Szóstka
 Na początku września telewizyjna Szóstka wprowadzi nową ramówkę. Znajdzie się w niej zapowiadana telenowela. Będzie nią rZakazane uczucier1;, serial znany z anteny siostrzanej Czwórki. Poza nim, stacja doda do oferty inne powtórki z TV4, m.in.: rDekoratornięr1;, rSelekcjęr1;, a także ponownie rBig Brother 4.1r1;.

Tym razem jednak czwarta edycja tego reality show będzie nadawana po południu i w nocy, a nie wieczorem i w nocy, jak poprzednio. Premierowym propozycjami stacji będą za to rMała czarnar1; (emisja najpierw w Szóstce, potem w Czwórce) oraz pasmo dokumentalne, w którego skład wejdą, np.: rNajwiększe z największychr1; r11; rSuperkrokodylr1;, rSmok z Komodor1;, rWężer1;, rInwazja obcychr1; i rRusz głowąr1;.

Oprócz tych propozycji, Szóstka nadal będzie emitować m.in. amerykańskie edycje rIdolar1; czy rMam talentr1;, filmy fabularne i seriale animowane dla dzieci.


Komentarze

  • 3109
    #1 nopodia123 dnia 19-08-2012 17:10
    Ten BB 4.1 z tą przygłupiastą różową lalą jak tak ma wyglądać polskie społeczeństwo jak ta róż lala to lepiej niech szósta nie robi powtórek BB 4.1,a jak jużicon_smile ma zamiar to niech wytnie sceny z tą kobietą.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.