Jubileusz "Malanowskiego i partnerów"

MN 30/03/2012
Polsat
 2 kwietnia Bronisław Malanowski i jego dociekliwi detektywi rozwiążą sprawę nr 400. Z tej okazji aktorzy serialu rMalanowski i partnerzyr1; zagoszczą w sobotę o 10:45 w studiu programu rSię kręci na żywor1; w Polsacie. Gośćmi będą Bronisław Cieślak (Malanowski) i Anna Lucińska (Anna Wilk). Z kolei w jubileuszowym, czterechsetnym odcinku detektywi będą pomagać Natalii Lewandowskiej, pracownicy pewnej restauracji.

Sprawa skomplikuje się, gdy w bagażniku jej samochodu znajdą zwłoki koleżanki z pracy kobiety. Klientka biura detektywistycznego postanowi przyznać się, iż pracuje jeszcze w innym miejscu r11; firmie oferującej usługi w postaci seks-telefonu. Podejrzewa, iż mordercą może być jeden z jej klientów o wyjątkowo sadystycznych skłonnościach i fantazjach. Czy detektywom uda się zidentyfikować zabójcę?

Serial rMalanowski i partnerzyr1; od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Codziennie dochodzenia dociekliwych detektywów śledzi 2,5 miliona widzów. Premierowe odcinki oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30.

400 odcinków to bogata historia ich powstawania. W trakcie swoich działań śledczych detektywi odwiedzili 2102 miejsca r11; od najbardziej luksusowych domów po szemrane lokale, uczęszczane przez ludzi z półświatka. W swojej pracy spotkali, obserwowali i podejrzewali 2837 osób. Do ich biura trafiła między innymi bomba, odcięty palec i zdechła ryba. Jednym z najgroĹşniejszych przestępców w jednej ze spraw okazał się... 10 letni chłopiec. By zdobyć cenne informacje, detektywi wcielali się w różne role. Byli już między innymi: barmanami, ochroniarzami, inkasentami. Udawali też zakochane pary. 400 odcinków to także wiele nieprzespanych nocy, tysiące płyt z nagraniami z monitoringu i prawie 50 tysięcy zdjęć będących dowodami w różnych sprawach.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 31-03-2012 12:56
    Moim zdaniem "Malanowski i partnerzy" są lepsi od "Detektywów" z TVN-u
    smile1

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.